reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

Witam Was kochane z samego ranka :-)

Ewelina akwarium superrr, naprawde ful wypas, rybki śliczne jużniemoge sie doczekaćaż zobacze je na żywo,nigdy jeszcze niewidziałam tak dużego akwarium na żywo:no: a wobi wrazenie :tak:

Karolinko Natalcia śliczna, i jak jużduża :szok: normalnie rośnie jak na drożdzach:tak: mam nadzieje że i ją zaobacze niedługo na żywo:dry:

A jeśli chodzi o kawke jutro niestety ja sie niestawie bo właśnie jade zaraz z dz\iewczynkami do lekarza, maja katarki straszne i sandrunia brzydko kaszle, mam nadzieje ze to tylko przeziebienie i okaze sie ze wszystko ok, bo chyba oszaleje jak beda chore:baffled:

NO I MUSZE SIE POCHWALIĆ ŻE MÓJ KOCHANY MAŁŻ DOSTAŁ DZIŚUMOWE NA STAŁE normalnie tak sie ciesze, jak bym w totka wygrała:-D myśle że po nowym roku bedziemy jużna 100% szukać mieszkania:tak::-)

ok teraz uciekam szykowac sie do lekarza:tak: pa
 
reklama
No hej dziewuszki:-)

Mili fajnie, że do nas dołączyłaś:tak: śliczną masz córeczkę:tak:

Ewelina fakt, akwarium robi wrażenie, naprawdę super:tak: Co do spotkania to tak się zastanawiam, czy ci się zwalać na głowę przed samymi świętami, może jednak przełożymy to na kiedy indziej:confused:

Agata buziaki dla biednych chorowitek, niech szybko wracają do zdrówka:tak: No i cieszę się razem z tobą z tej umowy i trzymam kciuki, aby wam się udało z mieszkankiem:tak::-)

Banbino jakie wieści z frontu:confused:;-):-)
 
Agula76 Ja chyba nigdy nie urodzę :-( Czuję się jak bym zawsze w ciąży chodziła ... Dzisiaj mija termin suwaczek wskoczył na ostatnie miejsce a ja nie mam żadnych oznak na poród ani skurczy ani nic :(

 
Dzięki dziewczyny za pocieszenie bo naprawdę wkurzające jest to czekanie szczególnie po tym jak mi lekarz mówił że jak odstawie leki to powinno szybko pójść a to było jeszcze w lutym . Święta pewnie na porodówce ... ile bym dała żeby już było po i mogłabym trzymać moje maleństwo w rękach . A tymczasem czekam i jak na razie żadnych objawów .....
Niuńka jak byś przejeżdżała kiedyś przez Wałbrzych to tam super zoologiczny jest gościu ma ciekawe okazy
 
Agata gratulacje dla męża za nowa umowę, a dla dziewczynek duuuuuuużo zdrówka
Agnieszka z kawą to może i masz rację.....co się odwlecze..... Rzeczywiście teraz każdy zabiegany, zarobiony
Banbino końcóweczka ciąży jest najgorsza, niby to już, a nic sie nie dzieje Spokojnie... i ty doczekasz maluszka. Przyznam że należałam się trochę na patologi i z kilku z niezawodnych sposobów na przyspieszenie porodu to pamiętam jedzenie surowej pietruchy, spacer po schodach i oczywiście gorąca kąpiel


Ja dziś zaczęłam walczyć konkretnie z gościem na allegro. Mija dwa tygodnie od mojej wpłaty za pokrywę do akwarium i nic. Zero przesyłki, kontakt jakiś był i pokrywa miała do piątku dotrzeć, jakoś nie dotarła, prosiłam o podanie numeru nadania paczki to tłumaczy ze nie może znaleźć, w końcu gościu obiecał dostarczenie osobiście do domu i cisza...nie odbiera ode mnie telefonów.... w końcu wysłałam mu maila ze w ciągu 3 dni ma mi przelać kasę na moje konto bo inaczej zaczynam procedurę odzysku kasy przez allegro, chociaż nie bardzo mi się to uśmiecha, bo pierwszy krok jaki trzeba zrobić to zgłosić sprawę na policję A odpuścić nie zamierzam, bo w końcu 200 stówki drogą nie chodzą
Poza tym gościu ma status super sprzedawcy i 0 negatywów, czy neutrali....nie wiem o co chodzi...
 
Banbino dzięki za namiary na Wałbrzych....chociaż ostatnio jakikolwiek wypad poza miasto wiąże się z szukaniem sklepów zoologicznych:rofl2::tak: no i oczywiście standardowo zakup nowej rybki:tak:
 
reklama
No fakt Ewelina, nieciekawa sytuacja z gościem, jakieś pokrętne te jego wyjaśnienia:baffled: Pewnie wszystko się skończy pomyślnie dla ciebie, ale też i trochę nerwów napsuje:no:
Z egzaminem postanowiłam jednak, że poczekam na ciebie, nie jadę jutro:tak: Jak już będziesz miała papiery i zdjęcie to daj znać, zrobimy sobie wycieczkę;-):-)

Moja Majeńka śpi dzisiaj już od 20:szok: Ale to tylko dlatego, że nie spała wcale w dzień:baffled: To chyba jedyny sposób aby moje dziecko usnęło o przyzwoitej porze:happy: Fajnie tak mieć wieczór dla siebie, obejrzałam sobie serial, pogadałam z mężem a teraz chwilę posiedzę na kompie:tak:

Banbino skurczyków życzę;-):-)
 
Do góry