reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

Hej:-)
Ja się dzisiaj w końcu zmobilizowałam i pomyłam okna, wyprałam firany, najwyższy czas już był;-):-)

I jestem mega szczęśliwa, bo udało nam się wynająć pomieszczenie, które stoi obok naszej działki, będziemy mieli więc na ratę kredytu i nawet jeszcze zostanie na waciki:tak::-D Już teraz to się tak nie boję tej hipoteki, możemy budować:tak::-)
 
reklama
Hej babeczki...

Agnieszka cieszę się ze jednak poczekałaś na mnie z zapisem na egzamin....razem raźniej. No i super że jednak udało wynająć się to pomieszczenie, jak by nie patrzeć dodatkowa kaska:tak:

Agata jak tam dziewczynki, lepiej choć troszkę?

Banbino czekamy z niecierpliwością na wieści, może to już:confused::confused:

Agnieszka może i do mnie przyjdziesz i chociaż okna pomyjesz;-):rofl2::-p. Miałam się za to zabrać dzisiaj ale kiepsko coś się czuje...trzeci dzień na tabsach odchudzających (tych niedobrych niestety :sorry:) już robi swoje:baffled: Ale przynajmniej od razu efekt widać -2 kg:tak:
 
No i pokrywa dziś dotarła, jednak dalej zero kontaktu z gościem.....po raz pierwszy będę wystawiać negatywa.....kiedyś musi być ten pierwszy raz:sorry:
 
Agnieszka no to super ze udalo sie wam wynajac pomieszczenie,dokładnie dodatkowa kasa:tak:

Ewelina fajnie ze chudniesz:tak: zazdroszcze ci bardzo tego:tak::-( ja niestety boje sie wziasc te tabletki,bo ponoć z nadczynnoscia tarczycy niemozna:no: ja mam obsesje na punkcie mojego wygladu, z tego powodu mam ciagle doła:-( normalnie plakac mi sie ciagle chce:-( od 6 dni robie 6 weidera,staram sie niejesc po 18 i slodyczy, nawet niepodjadam miedzy posilkami ale mysle ze i tak to mi niepomoze:-( dzis zaczełam tez kykac chrom zeby niejesc i niemiec ochoty na slodycze:crazy:

banbino jak tam,nadal w dwupaku:-p

Mili a ty gdzie sie podziewasz:confused2:

dziewczynki niby lepiej ale nadal maja katarek, choc juz duzo mniejszy:tak: no i kaszla troszke jeszcze ale juz jest coraz lepiej:tak: dzieki
 
Dziewczyny trzymam za was kciuki:tak: a SIO wstrętne kilogramy:growl: a swoją drogą to nawet nie wiem co to jest ta 6 weidera:zawstydzona/y: I Agata nie nastawiaj się tak negatywnie, skoro coś robisz to na pewno będą tego efekty:tak: Tylko mogłyście poczekać z tymi dietami na po świętach, bo jak tu sobie odmówić tylu przysmaków;-)

Ewelina jak zasłużył na negatywa to nie ma się co przejmować, tylko pewnie on odwdzięczy się tym samym:baffled:

Agata super, że z dziewczynkami już lepiej:tak:

Banbino czekamy na jakieś wieści:-)
 
Hej
No widać że chyba wszystkie nas dopadła przedświąteczna gorączka:tak: No my już zakupy porobiliśmy, chałupę wczoraj wysprzątałam, jutro jeszcze ostatnie poprawki, trochę gotowania, prasowania i jesteśmy gotowi do świat....:tak::-) Oby tylko Paulę mi nie rozłożyło na maksa, bo dziś obudziła się z gorączką, coś kaszle i skarży się na ból gardła...póki co, leczymy domowymi sposobami:sorry:

Agata a jak dziewczynki, już chyba po chorobie:sorry: Kurczę biedne te nasze dzieciaczki:-(
A z wagą i wyglądem doskonale cię rozumiem....właśnie z podobnych powodów sięgnęłam jednak po te tabletki, wiem że szkodzą ale....chęć wyglądania normalnie jest silniejsza. Agnieszka sama się pukam w głowę ze zaczęłam przed świętami tą okropną walkę, no ale cóż zrobić, muszę wytrwać:tak::tak::tak:

Banbino milczy, więc może już tuli w ramionach maleństwo:tak:
Mili, a ty gdzie nam sie zapodziałaś???:sorry:
 
Moje dziewczynki już dużo lepiej, sandrunia niebieze juz antybiotyku tylko jeszcze julcia dziś i jutro dostanie i mam nadzieje ze lepiej bedzie, ma jeszcze kaszelek:-(

Dla wszystkich chorowitków dużo zdrówka:tak:

A ja właśnie wruciłam od fryzjera i mam nową fryzurkę:tak: wkońcu cos zmienilam i to duzo bo z dlugich zeszlam na krotkie:-p tuszy niemoge zmienic to chociasz wloski musialam:-p zdjecia gorszej jakosci bo z kamerki:sorry: - z noweg sprzeciora:rofl2:





Banbino juz chyba tuli swoje malenstwo, tak dawno jej tu niebyło:tak:

Mili a tyż gdzie ??
 
Hej:-) No fakt, trochę przed świętami jest urwania głowy:tak:

Ewelina zdróweczka dużo dla Pauli, oby rozeszło się po kościach:tak: A jak dzisiejsza jazda, dał ci już te papiery do egzaminu:confused: Ja jutro jeżdżę, tak mi nie pasuje ten dzień, ale co zrobić:baffled:

Agata zdjęcia niezbyt wyraźne, ale z tego co widać to fryzurka bardzo fajna:tak: No i gratuluję nowego zakupu:-) A laptopika już macie:confused:

Banbino mam nadzieję, że jest tak jak myślimy i dzidziuś jest już z wami:tak::-)
 
Jestem , jestem dziewczynki , swieta pelna para, sprzatanie gotowanie no i mala dala dzis popalic a w poniedzialek chrzciny Natalki wiec czasu roche mniej. Zycze WAM zdrowych i wesolych Swiat oraz mokrego dyngusa, i oby Wasze dzieciaczki zdrowe byly:tak:
 
reklama
Hej dziewczyny ja już po :-D. Synuś sliczny i zdrowy waży 3400 .Jak trochę odpoczne napisze coś wiecej .
Pozdrowienia i wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych
 
Do góry