reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

reklama
MOC PREZENTÓW OD ZAJĄCZKA
CO KOSZYCZEK TRZYMA W RĄCZKACH,
WIELU WRAŻEŃ, MOKREJ GŁOWY
W PONIEDZIAŁEK DYNGUSOWY.
JAJA ŚWIĘCONEGO
I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

 
Witam poświątecznie.

Banbino GRATULACJE!!!!! Teraz czekamy na relacje z wielkiego dnia, no i może jakieś foto synka, no i jak ma na imię?:tak:
 
Święta i po świętach....wczoraj z Paulą odwiedziłam lekarza w szpitalu bo nic nie lepiej a zdecydowanie gorzej, no i mamy anginę i antybiotyk.

Agnieszka papierów z prawka nie mam jeszcze bo w piątek odwołałam jazdę bo nie miałam co z Paulą zrobić....ale w tym tygodniu powinnam mieć to pójdziemy i sie zapiszemy:tak:.
 
Hejka:-)

Biedna Paula:-( duuużo zdrówka dla niej:tak: A z tym zapisem na egzamin to i tak trzeba poczekać na lepszą pogodę, bo to co się dzieje za oknami to jakaś masakra totalna:szok::wściekła/y: a my przecież z dzieciami będziemy szły:baffled:

A ja dzisiaj byłam w końcu u dentystki, dzięki Ewelina za polecenie jej, bardzo fajna babeczka:tak: Zdziwiłam się, bo myślałam, że mam mnóstwo zębów do naprawy a okazało się, że tylko 2:-) Ale za to chyba powymieniam sobie ciemny amalgamat na porcelankę:tak:

Poza tym u nas wsio ok, tylko ta pogoda mnie dobija:wściekła/y: ja chcę ciepełko...
 
Hej

Agnieszka, cieszę się że dentystka ci podeszła, co prawda wygląd ma trochę nie ten tego ale ogólnie robi dobrze i delikatnie:tak::tak:. Na egzamin czekam tylko na hasło od ciebie co gdzie i kiedy, postaram się dopasować:tak:....chociaż póki co pogoda nie nastraja optymistycznie.
No i mam kosmetyki dla ciebie:tak::tak::tak:...święta minęły więc czekam z kawką:-):tak:
Agata a co u ciebie, nic nie piszesz jak tam święta?

A u mnie cd choróbska u Pauli:sorry2: biedną tak męczy że aż nie ma chęci do zabawy, Adaśka też dopadł katar...całe szczęście że tylko katar no i oby nic więcej sie z tego nie wykluło:baffled:
 
reklama
Hej
Unas święta zleciały w bardzo rodzinnej i ciepłej atmosweze:tak: w niedziele caly dzionek u babci z cala rodzinka a w poniedzialek u tesciow:tak:

Dziewczynki zdrowe i szaeja ze mame doprowadzaja do szoku:szok:

Dziewczyny 7-8 kwietnia jade do wrocka na leczenie jodem 131 czyli do 22 kwietnia jestem na przymusowym urlopie od dziewczynek, jak tylko o tym pomysle to plakac mi sie chce:-( niewiem jak ja zniose ta rozlonke:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( juz placze i tesknie a co bedzie potem:-:)-( ahh ale mam nadzieje ze jod wyzre moja tarczyce i jej gozki i ze bedzie dobrze.Ale jest ciezko sie roztac z dziecmi:-(
 
Do góry