reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

reklama
Oj Agata rozlaka z dziecmi to jajgorsze co moze byc , ale pociesz sie tym ze moze wyzdrowiejesz a czas szybko zleci i bedziesz z powrotem z dziewczynkami, moze przed twoim wyjazdem sie jeszcze spotkamy?
 
Natlka superr wyglądała w tym ubranku:-D kapelusik chyba wiekrzy od niej :tak::rofl2:

Mili no nawet musimy sie spotkać, tyle ze tym razem umnie:tak:
do wrocka jade tylko 7-8 kwietnia potem u babci bede przez te 2 tyg, ja stoje za babcie na rynku a babcia uzeduje u mnie z dziecmi i mezem:-)
 
Hej:-)

Ewelina z tą kawką to musimy poczekać aż dzieciaczki wyzdrowieją coby sie od siebie nie pozarażały:tak: A kosmetyki może odbiorę jakoś przy okazji będąc na spacerku:tak:

Agata wyobrażam sobie co czujesz zostawiając dziewczynki, ale za to wrócisz do nich zdrowa:-) czego z całego serca ci życzę:tak:

Mili Natalka prześlicznie wyglądała a ten kapelusik cudo:tak::-)

A ja kupiłam Majci taką katankę, tylko kiedy ona ją założy jak za oknem ciągle zima:-(
 
Hmmm.....ale tu ostatnio cichutko:szok:

Mili twoja księżniczka cudownie wyglądała w tym wyjątkowym dniu:tak::tak: A kapelusik śliczny jak cała ona:tak::tak: Szkoda ze taki problem z rodzicami....

Agata, na spacerki jak to ostatnio rzuca mi się w oczy z okna sama nie chodzisz tylko z dziewczynkami;-):-p, no i ciesze sie że spodobał ci sie nasz placyk, coś czuję że jak mi dzieciaki pozdrowieją to często będziemy sie widywać:tak::tak::tak: No i pewnie Agnieszka tez się skusi:tak:
Póki co z Paulą już lepiej, za to Adaśko dziś po południu dostał gorączki 38 stopni, myślę że jak jutro też sie pojawi to będę zmuszona zaliczyć lekarza, ale jestem dobrej myśli......poza tym jutro mam najazd znajomych i też mi nie bardzo pasi co by po lekarzach latać, gdy trzeba przygotować żarełko itp.....:sorry2:

Agata trzymam kciuki za rozłąkę, ale najważniejsze abyś ty wróciła zdrowa i więcej problemów zdrowotnych nie miała...rozłąkę przeżyjesz, wykorzystaj ten okres i zajmij sie sobą a na pewno poczujesz sie lepiej....No i nie pochwaliłam fryzurki która mi się bardzo podoba bo w moim stylu, tyle ze dłuższa...swietnie wyglądasz:tak::tak:

Co tam jeszcze....szkoła pełna parą, jeszcze miesiąc i koniec, poza tym ta cholerna matura....a ja nic sie nie uczę, no i te cholerne prawko:sorry2::sorry2::sorry2: jak ja bym chciała żeby był koniec:baffled:
 
reklama
Agnieszka katanka dla Majci cudna, dziewczynki to można stroić nieziemsko:tak::tak::tak:

I tyle na dziś, spadam
Miłego wieczora baby:tak::tak:;-)
 
Do góry