reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

Hej:-)
No nareszcie mamy ciepełko:-):-):-) oby zima już do nas nie wróciła.

Majcia miała ostatnio jakiś kaszelek, ale oprócz niego żadnych innych objawów, nie wiem co to za cholerstwo:confused: Dawałam syropek i już jest ok, jeszcze tylko od czasu do czasu coś tam odkaszlnie:tak:

Mam nadzieję, że wasze dzieciaczki wszystkie już zdrowe:tak:

Agata ja na spacerek zawsze chętna, ale do mnie to trzeba na komórę, bo kompa odpalam przeważnie po południu:sorry2: Mam nadzieję, że zdążymy się jeszcze spotkać przed twoim wyjazdem:tak:

Ewelina faktycznie sporo masz teraz na głowie, ale już nedługo, pozdajesz wszystko i będziesz odpoczywać;-)
Daj znać kiedy będziesz mogła iść zapisać się na egzamin, bo pogoda już jest ładna, można więc to załatwić. Im szybciej tym lepiej:tak:

Mili, banbino a co tam u was? Odezwijcie się baby;-)
 
reklama
Witam Was kochane i dziekujemy Wam za mile slowa, u nas ok , pogoda przepiekna az chce sie zyc. Zycze zdrowka Wszym dzieciackom , a ja jestem przeziebiona zazywam cala mase lekow bo szkoda mi pogody dla malutkiej , pozdrawiamy i caluski.
 
A to zdjecia z dzisiejszego spacerku a ja wygladam jakbym nadal byla w ciazy szok, a moja siostra jest w 8 miesiacu i ja chyba mam wiekszy brzuch od niej:-D
 
Mili dużo zdrówka życzę:tak: A co do brzucha to nosiłaś/nosisz może pas poporodowy? Mi naprawdę pomógł, nosiłam po kilka godzin dziennie po porodzie a już na wyjście to obowiązkowo i brzuszek się "wchłonął":tak: Natalcia na zdjęciach cudna, taka kruszynka maleńka:-)

Dziewczyny fajnie było się z wami spotkać dzisiaj na spacerku:tak: Ewelina jak znajdziesz chwilunię to wklej parę fotek plisss:sorry2:

A ja siedzę z okładem z lodu i cierpię po wyrwaniu 8-ki:hmm: Wzięłam dwa paracetamole, może mi trochę pomogą...
 
Hej....wpadam na momencik...

Mili świetne zdjęcia ze spacerku....a brzuszek to mnie zaskoczył, juz myślałam że dzidziuś w drodze;-) No a pas robi swoje, tyle ze zakładany od początku po porodzie....Poza tym zdrówka życzę:tak::tak:

Agnieszka współczuję tego wyrywania, ale pomyśl że już nie będzie bolało:tak: Już po wszystkim:tak:

Agata, u lekarza nie dowiedziałam się nic więcej ponad to co już wiedziałam :sorry2:Leki, kontrola, badania....standard:baffled: No a swoją drogą niezły szpieg z ciebie;-):-p:szok:
 
A to nasz spacerek
dsc00030bg4.jpg

dsc00031tj3.jpg

dsc00033bl8.jpg

dsc00034hd1.jpg

dsc00035bp6.jpg

dsc00037al3.jpg

dsc00038xy3.jpg

dsc00039gx1.jpg

dsc00040qf9.jpg

dsc00041ih8.jpg

dsc00042mo4.jpg

dsc00043mo0.jpg
 
reklama
Dziekuje, dzieciaczki super. A ja pas nosze jak tylko wyszlam ze szpitala i wtedy na spacerze tez mialam a on powoduje ze mi tak wszystko do gory idzie chyba potrzebuje ciasniejszy, a jak nie mam pasa to taki flaczek wisi, pytalam ginki o to to powiedziala ze to tkanka tluszczowa bo wszystko juz do normy wrocilo, wiec zostaje tylko intensywnie cwiczyc.
 
Do góry