reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

reklama
owszem dzieciaczki jak cukiereczki tylko mojej wogole nie widac i Agata stwierdzila ze trzymam belke drzewa czy cos w tym stylu:-D:-D:-D a ja naprawde wyszlam tragicznie jak hipopotam:-D:-D:-D
 
Witaj a i owszem jestem z Legnicy, w tej chwili na skutek zakrętów losu mieszkam w Kaliszu, ale już wkrótce wracamy z dziećmi.Tak więc jest ktoś z Legnicy.Pozdrawiam serdecznie.:tak::-D:-)
 
Hej dziewuszki:-)

Ale tu cisza ostatnio:szok: Piszcie baby co tam u was:tak:

U nas w tej chwili wszystko kręci się wokół domu, ale najważniejsze, że już powoli idzie do przodu:tak:
W czwartek idziemy z Majulką na szczepienie, popytam się o dodatkowe, zalecane szczepionki przed wysłaniem jej do przedszkola:tak: Kurcze aż mi się nie chce wierzyć, że mój szkrab mały za 1,5 roku pójdzie do przedszkola:-) No chyba, że nie będzie już miejsc, bo ze mnie taki leń, że jeszcze nie zaniosłam wniosku o przyjęcie, ba nawet go jeszcze nie wypełniłam hehe;-)

Ewelina kiedy będą kosmetyki?:sorry2:

Witamy sitarowa:-) Zapraszamy do pisania:tak:
 
No Witam i ja :tak: jakoś niebyło okazji,pozatym zapadła tu cisza to i ja sie nieodzywałam:tak: Co tam u Was dziewczynki, jak dzieciaczki:confused:
Niuńka, Agula,mili, banbino zagladacie tu jeszcze:confused:
Unas po staremu, a z nowosci to za 2 tyg sie bronie:tak: a za niecałe 4 tyg jedzieny na wczasy:tak:
Niuńka jak matura pochwal się kobito, Agula jak tam budowa domu a Wogle jak tam wasze prawko, już skończone:confused:
Czekam na odzew i Pozdrawiam Serdecznie
 
reklama
Do góry