reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
Agutko,
Pewnie ze tak, i pewnie nasze brzdace tez by sie zaprzyjazniły :laugh:
Moze bedzie dane nam sie spotkac mimo odległosci.
A jak narazie musi wystarczyc nam tylko net ;D
Damy rade w 100%
Buziaczki najmłodsza (jak narazie) wrzesnióweczko :-*
 
oo to fajnie, zę jest nas wiecej z 1976.. bo ja ta 30ktę to we wrześniu konczę:D dokładnie 30tego..
 
No to narazie ja najstarsza mamuśka ;D Wtym roku na jesień stuknie mi 34 lata ::) Mam już 13-letnią córkę i 10-cio letniego syna, dobrego męża który wytrzymuje ze mną niemało(szalone pomysły ;D) i dwa psy (suki ;D) Pracuję w banku w Katowicach
( teraz od lutego na L-4) a moja druga połowa pracuje w fabryce herbatki Lipton.Interesuje mnie kynologia i dlatego mam hodowlę sznaucerków .Jeżdżę po Polsce na wystawy z moimi suczkami i poznaję fajnych ludzi przy okazji.Teraz ze wzgledu na dzidzię siedzę spokojnie w domu i staram się odpoczywać :)
 
reklama
Do góry