reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

Ja tak samo jak Agutka, jakos jedne wstanie po 3h :), a potem rano,no chyba, że sie dużo opije przed snem, to wtedy mam więcej spacerków :)
 
reklama
ja tez co ok3 godz sikam ale nie zdarzylo mi sie popuscic a wkladek jak narazie uzywam.
powiem szczerze ze nie brakowalo mi miesiaczki -9 bolacych powodziowych dni hiii no i te podpaski ja nie wiem jak te nasze maluchy wytrzymuja 24h w pampersach ja juz bymm dawno miala odparzenia hii
 
Ja też nie popuszczam.Dzikuska przeraziłaś mnie tym,jakoś nie myślałam do tej pory że wody mogą odejśc akurat podczas snu.Wiem że mogą w każdej chwili,ale na nocne się nie nastawiałam.Dopiero co kupiłam nową sofę i niechciałabym już jej zanieczyszczac.
 
ja to samo Miju w czerwcu kupilismy nowy naroznik :D a kumpela mnie przerazila tym ze w nocy odeszly i cuchnelo lozko wrrr wole sie zabezpieczyc :p
 
Ja również wstaję tylko raz, około 2-3, a potem to już o 8 rano jak wstaję.
Nie zakładam żadnych podpasek, jeszcze dość się ich nanoszę po porodzie.
 
Dzisiaj w poludnie o godzinie 13:40 urodziala kamcia* synka Oliwierka ktory wazyl 3480 i miezyl 56 cm. Czuja sie dobrze,ale jutro sprawdze to osobiscie ;)

A tak wogole to mam jakis sentyment do was. Moj Anatol tez,ze wrzesnia tylko rok wczesniej.
Wlasnie zaczynamy przygotowania do roczku.
Zycze Wam moje kochane zdroweczka,cierpliwosci i milosci. :-* :-* :-*
 
reklama
Do góry