reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

witam!!! Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz odkopałam ten wątek, ale dotyczy mnie jak najbardziej!!!:tak::-D
Niestety dołączyłam do Was bardzo późno, ale chyba los tak chciał, bo gdybym pisała na BB w czasie ciąży to byłabym na sierpnióweczkach, bo termin miałam na 20 sierpnia:) Wtedy bym Was nie poznała;-)
No to teraz oficjalnie o sobie. Mam na imię Magda. Obecnie mam 24 lata. Mieszkam w Głogowie w województwie dolnośląskim. We wrześniu 2008 ukończyłam studia dzienne- Historię o specjalności nauczycielskiej. Studiowałam w Zielonej Górze. Fakt od kwietnia 2006 dojeżdżałam do ZG, ale wcześniej mieszkałam w Zielonej Górze, więc mam sentyment do tego miasta:))))
 
reklama
Mam córkę Milenę ur. 03.09.2006 w ostatnim dniu 42 tyg ciąży. Urodziłam ją w niedziele o 21.15. Skierowanie do szpitala na wywołanie porodu lub na cc miałam na poniedziałek 04.09. Urodziłam chyba ze stresu. Poród ekspres. Druga faza 5 minut:)
Obecnie nie pracuje siedze w domu i zajmuję się dzieckiem. Mam męża Marcina. Pracuje w kopalni miedzi.
 
Ogólnie męża mam ok, tylko, że straszny bałaganiarz i lubię na niego ponarzekać. Chciałabym w tym roku rozpocząć pracę, lecz nie wiem czy mi się to uda. Brrr przez te echa kryzysu niestety tych ofert jest mniej :crazy:

Lubię czytać (najchętniej romanse):-D:-D, spacerować, ogólnie mam dużo wolnego czasu, z którego staram się jak najwięcej poświęcić córce.
 
Do góry