reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
No to kolej na mnie ! Mam na imię Wiola mąż Krzysiek! Mieszkamamy w Katowicach. W sierpniu miną 2 lata po ślubie :laugh:
W październiku skończę 26 lat ;) Pracuję jako referent w Kancelarii "windykacyjnej", a mąż jako kierowca w hurtowni komputerowej. Jest to nasza pierwsza dzidzia!! I bardzo się cieszymy!! Ja też się cieszę że możemy sobie tutaj pogadać i wyżalić i pośmiać ! Jest fajnie!! Dzięki!! ;) :laugh:

 
Witam Was  dopisujác sie do grona szalonych 30-latek  :)

Mam na imié Dominika a mój máz Krzysiek, mieszkamy sobie spokojnie w Bydgoszczy, jestesmy juz 10 lat razem, prawie 3 lata po slubie, bedzie to nasz pierwszy Dzidzius!!! Oboje z mézem jestesmy z wyksztalcenia nauczycielami, ja obecnie nie pracuje,  a Krzysiek jest masazystá i sportowcem na 'emeryturze'  :)
Mamy juz córeczke-suczke Zabke  :) teraz czekamy na Leonka!!!!!!!

 
Mam na imie Aga( kolejna Agucha),mam 28lat.
Mieszkam na wsi Osiecznica woj. Lubuskie.Jest tu pięknie mamy wkoło jeziora,lasy,cisza spokoj i raj dla duszy! Z wykształcenia jestem tech.żywienia zbiorowego,pracuje jako kucharz ale niestety moją rest.zamknięto i teraz jestem na bezrobotnym :(
Mam męża tirowca , corcie Martynke i aniołka w niebie- bardzo ich kocham!
Jesteśmu małżeństwem 7 lat
 
AGAMAMAANI, bedzie LEON NA 100% ;D pisalam wczesniej na innych wátkach, imié czeka juz ponad rok :)
 
mamaoska pisze:
Mam na imie Aga( kolejna Agucha),mam 28lat.Mieszkam na wsi Osiecznica woj. Lubuskie.

Nie dosc,ze Agusia,to jeszcze z lubuskiego! :D :D :D Jupiiii! :D Ja jestem z ZG,wiec moze kiedys sie spotkamy na jakims spacerku,hihi. :D Co Ty na to Mamaoska? ;) Szkoda,ze tu u mnie jeziorek nie ma,bo ja tak uwielbiam wode... :(
 
Kilka słów o mnie.

Mam na imię Małgorzata i mam skończone (w styczniu) 26 lat.
Moja rodzinka to ja, mąż Daniel i synuś Krzyś.
Mieszkamy razem z moim tatą w miejscowości Ostrówek ok. 80 km od Warszawy w kierunku Białegostoku.
Ja pracuje w służbie zdrowia w Warszawie jako informatyk (obecnie jestem na wychowawczym). Żeby było śmiesznie to mam kilka zawodów "wyuczonych": technik ekonomista, technik informatyk oraz ostatnio zdobyty technik usług kosmetycznych - kosmetyczka. Mąż pracuje w firmie, która zajmuję się montażem systemów antenowych w telefonii komórkowej (pracują dla Centertela)
Z mężem jesteśmy małżeństwem od 2 lat a znamy się 4 latka.
Czekamy teraz z niecierpliwością na naszego drugiego upragnionego Dzidziolka (w planach jest trójka dzieci).

Pozdrawiam
 
Wiesz Aga z Zielonki ja bardzo często jestem w ZG i bardzo chętnie spotkałabym się z Tobą.Bardzo lubie chodzić do Nigera na desery i Dzakondy(nie wiem czy dobrze napisałam tą nazwe) na pizze!!!Może się zdzwonimy?
Moj nr 604593233
 
reklama
To teraz ja :)
Mam na imię Magda i za parę dni bedę miala 30 urodzinki :) W sierpniu minie 5 lat jak przysięgliśmy sobie z meżem miłość w kościółku a w lipcu nasza córeczka bedzie miala 4 urodzinki. Mamy też małego aniołeczka w niebie który odszedl od nas 8 tyg. ciaży. Czekamy teraz z niecierpliwością na wrzesień. Mieszkamy w Gdańsku gdzie mąż pracuje a ja opiekuje sie domkiem (czy to nie tak sie ładnie nazywa :)) Mała chodzi do przedszkola a ja w tym czasie mam czas dla siebie. Bardzo lubie czytać ksiażki i tera zmam czas aby troszkę nadrobic zaległosci z ostatnich lat. Bardzo sie cieszę że was poznałam :)
 
Do góry