reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
Mamaoska,zapisalam juz Twoj numerek. :D Tu masz moj: 605340317. ;) Najlepiej bedzie jak sie zgadamy dzien wczesniej przed spotkankiem,zebym kasiorke sobie jakas zalatwila,hihi. :D

Buziolki! :-*
 
mamaoska.. a w jakiej firmie jeździ twój maż?? kraj czy międzynarodowe?? bo ja spedytorem jestem :D wiec może się okazać, że on dla mnie jeździł :p
 
Cześć babeczki!
Renata, lat 29, mieszkam koło Wielunia (woj. łódzkie dla niewtajemniczonych ;D) z mężem i teściami.Mąż prawnik pracuje w starostwie powiatowym, ja pracuję w domu pomocy społecznej jako terapeuta z osobami chorymi na schizofrenię. To moja pierwsza dzidzia w wyniku wpadki trochę kontrolowanej ;), nie mogę się juz doczekać. Jeżeli chodzi o termin -hmm, to zależy :), włg.lekarza od USG na 5 września, włg mojej pani gin.na 9, a włg. moich wyliczeń na 7! Będzie dziewuszka-Alicja.

Pozdrowionka
 
dziewczyny z lubuskiego ja bedę w Krośnie po 5 lipca i chetnie tam bym sie z wami spotkała ale to chyba latwiej będzie z mamaoska :)
 
a ja jestem Dorota, mój mężuś Krzyś. 21 czerwca będziemy obchodzić 3 rocznicę ślubu. Mam 28 lat, kończyłam bankowość, ale w zawodzie nie pracuję, pomagam tacie prowadzić małą firmę rodzinną (dzięki temu przynajmniej z pracodawcą problemów nie mam :). Mąż archeolog, ale z braku możliwości przedstawiciel regionalny. Mieszkamy we Wrocławiu w starej poniemieckiej kamienicy i marzymy o małej chatce na wsi wśród lasów, łąk, pól i zwierzaków wszelkiego gatunku.

i tylko czasu ciągle nie mogę za wiele znależć, żeby tu z Wami dłużej przebywać :)
 
reklama
Do góry