reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
Agamamaani moj Tomek pracuje w międzynarodowce wcześniej w Zielonej Gorze,teraz jako kurier,a od 1-go zaczyna w Rico.
Cleo ja do Krosna mam jak rzut beretem,jak będziesz pewna wyjazdu lub już na miejscu to daj mi znać z chęcią się spotkam ;)
 
Cleo,ja jakos wlasnie na poczatku lipca bede w Krosnie,gdyz jade w tamte okolice na kilka dni nad jeziorko z rodzinka,wiec jesli tylko zechcecie z Mamaoska,to i ja dolacze sie do Waszego grona. ;)
 
super dziewczyny, bardzo sie cieszę, na razie plany wyjazdu sa na 5 lipca ale jak będę dokladnie wiedziala to sie poumawiamy na telefon :)
 
co do mężów to mój jest Wojtek.. a żeby było śmieszniej to mam 4 przyjaciółki, które mają mężów o tym imieniu.. wesoło bywa gdy któraś z nas opowiada o WOJTKU, nie wiemy o którego wojtka chodzi:D
 
Jeszcze ja chyba nic o sobie tu nie pisałam. W tym roku kończę 29 lat, skończyłam weterynarię, ale teraz dopiero (po urodzeniu dziecka) zamierzam na dobre osiąść w tym zawodzie, bo dotychczas jakoś mi było ciężko. A poza tym mam cudowną córeczkę i męża (Krzysia :)). Moim hobby i jednym z najulubieńszych zajęć są robótki ręczne - robie różne rzeczy na drutach i szydełku.

Przy okazji chciałam mocno uściskać i pozdrowić Agutkę i Nadzię - dziewczyny jesteście bardzo dzielne!
 
reklama
Do góry