reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

kanga_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
1 217
już z więkoszścią z Was piszemy sobie pół roku o naszych brzuszkach.. a może cos o sobie.. ile mamy lat, co robimy w życiu , co chcemy robić.. jakie sa nasze marzenia i inne takie?? co myślicie??

mam na imię Agnieszka, mam 30 lat ( stara baba ze mnie ;D) mieszkam z mężem i córcią w Warszawie.. marzymy o wyprowadzeniu się na wieś ( robimy w tym celu pewne kroki) .
pracuję w transporcie, męża mam sportowca ( nie czynnego ale z powołanie - pracuje w masie innych zawodów ze sportem zwiazanych)
Starsza córcia to Andzia ( z nicka wynika) niedługo bedize miała dwa lata.. mały łobuzek zniej :D
to na razie tyle o mnie.. może i Wy coś napiszecie??
 
reklama
Swietny temat Aga. :)

Ja mam na imie Agnieszka,w listopadzie strzeli mi 22 roczek,mieszkam sobie z rodzicami,bratem,dziadkami i zwierzatkami w domku jednorodzinnym w Zielonej Gorze,gdzie tez pracuje w tutejszym Urzedzie Skarbowym. :D Moje Malenstwo,ktore przyjdzie na swiat we wrzesniu,bedzie moja pierwsza - wymarzona Dzidziulka. :D No i sama bede ja sobie wychowywac,ale co to dla mnie. :D Silna babka ze mnie,wiec napewno podolam temu wyzwaniu. :D
 
No to pojedziemy po Agnieszkach ;)


Mam na imię Agnieszka :laugh: mam 33 lata (hahahha) mieszkam w Ostródzie (koło Olsztyna), pracuję w banku. To moje pierwsze dzidziulki (nigdy nie miałam czasu i odpowiedniego faceta), jestem po jednym nieudanym małżeństwie i dwóch nieudanych związkac...teraz z moją połóweczką najlepsiejszą ;) spod Lublina ...mam 3 psy i świra na ich punkcie i na punkcie pomagania naszym mniejszym braciom (i nie tylko mniejszym ....ale ogólnie zwierzętom)...mieszkam z rodzicami i siostrą i moim mężusiem :) w tym roku w końcu bronię mgr...bo zebrać się nie mogłam od lat ;) .....A i mam chomika Kubusia :D
 
A może po podwójnych mamach? ;)
Mam na imię Gosia i w tym roku kończę 30 lat. Z wykształcenia jestem prawnikiem i pracuję w PIP. Chciałam w tym roku zdawać na aplikację radcowską ale chyba sobie jeszcze ten rok odpuszczę bo nie wiem jak by to było z dwójką maluchów. Z moim mężem jesteśmy 11 lat razem w tym 2 lata jesteśmy małżeństwem. To nasze pierwsze mocno wyczekane maluszki. :)
 
Ja mam na imie Ania. Mieszkam sobie w Warszawie razem z moimi rodzicami. W pazdzierniku strzeli mi 25 wiosenek ;D. Pracuje sobie w banku juz prawie 6 lat ::). Ale teraz jestem na zwolnieniu wiec sobie troche leniuchuje, kombinuje jak zmiescic wszystko do mojego pokoju ( co nie jest takie łatwe :D ).
We wrzesniu zostane mamusia (pierwszy raz) tak jak Wy, ale samotna jak AGUTKA ale pewnie dam sobie rade :p
Bo przeciez silna ze mnie kobitka. I to chyba tyle ;)
 
AGUTKO duzy buziaczek dla Ciebie ( szkoda ze tak daleko mieszkamy od siebie :( )
Oraz dla innych Mamusiek za wsparcie i dobre słowo :*
 
Edyta,za niecały miesiąc stuknie 30 lat ;D Mieszkam w Katowicach.Mam męża(1 czerwca 4 rocznica ślubu ;D) i kota o imieniu Cheetah(gepard) ;D
Razem z mężem jesteśmy muzykami.Ja pracuję z dziećmi upośledzonymi i ze studentami,a mąż gra w filharmonii i wszędzie gdzie się da ;D wcześniej prowadziłam swój chór,ale rozpadł się :(
Jesteśmy rodzicami dwóch Aniołków (6tc i 38tc),ale jak widac nie poddajemy się i czekamy na dziecię w realu a nie w przestworzach ;)
Cieszę się,że mogę tu czasem z Wami pogadulić i czasem wyżalić ;)
Dziękuję :)
 
Nadzia,o tym samym ostatnio myslalam... :( Bysmy razem chodzily na spacerki,pukaly sie brzuszkami ;) a pozniej z wozeczkami bysmy spacerowaly... Ahhh,sadze,ze mialybysmy wiele wiele wspolnych tematow i zostalybysmy bardzo dobrymi kolezankami... Ba! Nawet Przyjacioleczkami! :D Ale coz... Moze jeszcze uda nam sie w przyszlosci spotkac. :D :-*

Ps.1. Ode mnie rowniez buziaki dla wszystkich Mamusiek! :-*

Ps.2. Narazie jestem tu najmlodsza! :D :D :D ( :p )
 
reklama
Do góry