reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

Witam wszystkie przyszłe mamy :)

Planowany termin pojawienia sie mojej  kruszynki to 30 wrzesień.
Prawdopodobnie to dziewczynka, ale płec tylko raz mi oznaczyli więc tak do tego podchodze z przymrużeniem oczka;)

Już sie nie moge doczekac maleństwa.
Aktualnie jestem na etapie dwcydowania się na wózek - nie wiedziałąm że będzie to dla mnie taki problem ;)

Pozdrawiam i trzymajcie sie w ten upał :)
 
reklama
Witaj Lusiu wśród wrześniówek.
Ja również spodziewam się dzidzi dopiero w drugiej połowie wrzesnia ( na 21 mam termin).
Też tak jak u Ciebie prawdopodobnie będzie to dziewczynka ale ja jakoś tak nie do końca jestem przekonana i myślę, że jednak po porodzie okaże się , że jest między nózkami "ogonek" :) - takie moje przeczucie.

Zapraszam do innych naszych wątków

:) :) :) :)
 
Hej Lusiu!
A w którym jesteś tygodniu, bo nie masz suwaczka, a ja jakoś już odruchowo na suwaczki patrzę ;)
 
Już mam suwaczek :D

Klikam sobie ze Śląska;)

Na chwilę obecną zastanawiam się nad trójkołowcem bądź czterokołowcem ale z gondolką.
Im więcej wózków widzę tym mniej wiem co chcę - wózkowy mętlik w głowie.

Ok...lecę bo musze sie ochłodzic, właśnie wróciłam z zajec w szkole rodzenia;) Dzis zaczęliśmy omawiac porod;)

Jak wytrzymujecie te upały?? Macie jakieś sposoby na ta zmorę???

Pozdrawiam


 
reklama
Do góry