reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
Lusiu, co tam ciekawego na zajęciach ze szkoły rodzenia, bo z wrześniówek niewiele z nas chodzi. ;) Ja nie wiem, naprawde na tym forum Śląsk króluje ;) ;D
 
Renee29: Mnie osobiście bardzo się te zajęcia podobaja. Najpierw przez ok 30-40 min cwiczymy sobie oddychanie i rozciaganie (co ma nam podobno ułatwic poród - zobaczymy :laugh:). A poźniej położna wykłada na różne tematy.Już mieliśmy o diecie ciężarnej, o wyprawce dla mamy i dzidzi, którą należy zabrac do szpitala, a teraz zaczęliśmy omawiac pierwszą częśc porodu. Byliśmy zwiedzic porodówke w szpitalu w Piekarach Śląskich(brrrr) i oddział noworodkowy. Raz przyjechał facet od sklepu z wózkami i pokazywał nam dwa modele. No i co mi sie podoba najbardziej dostajemy dżzo róznych ulotek, czasem jakieś próbki kremów, płynów dla dzieci itp.
Ja miałam później zacząc szkołę Rodzenia ale ta położna idzie na urlop i mogłabym nie zdążyc, więc mój brzuszek jest prawie najmłodszy na zajęciach - większosc ma terminy na sierpień, tylko jedna dziewczyna ma po mnie na październik.


Tak się zastanawiam na ile trafnie ocenili płec mojej kruszyny. W 21 tyg. miałam badania prenatalne i lekarz powiedzia, że wyraźnie widzi dziewczynkę, ale czytałam że często niektóre przyszłe mamy, które myslały że będą ie córy słyszały w 31-33 tygodniu że ujawniły sie klejnoty ich synów :D 31 Lipca ide do lekarza ciekawe co mi powie :) Na wszelki wypadek wyprawkę planuje kupic w neutralnych kolorach :)
Juz się nie mogę doczeka września ;D

Macie już dużo rzeczy kupionych dla Waszych maleństw???? Bo ja jeszcze nie mam nic, powoli szykuję się do przygotowania mojej wyprawki do szpitala, ale jakos mi to nie idzie :laugh:


Pozdrowienia
 
ja kupuje odkad sie dowiedzialam :p tak wiec juz mam wszystko oprocz drobiazgow do higieny; stwierdzilam ze jak fasolka mnie wezmie z zaskoczenia to maz sobie poradzi :D sama radosc co miesiac cos kupic :D wozek do mnie plynie wlasnie przez ocean juz nie moge sie doczekac :D marzy mi sie jeszcze taki lezaczek - bujaczek- hustawka z fishera widzialam na alegro ale to juz pozniej :)
 
Lusiu ja jestem jedną z tych mam co dopiero zaczynaja sie szykować do zakupów dla dzidziusia. Na te zakupy wybieram sie w czwartek i mam nadzieje ze do tego czasu zrobvię w końcu liste co mam kpic bo jak na razie to przez te upały to mi nie podrodze. Faktem jest jednak to że mam wszystkie ciuszki po mojej starszej córci i jedyne z ciuszków co dokupuję to ze 3 komplety w rozm. 56.
 
mam na imie gabrysia l.27 maz janusz l.28 po slubie jestesmy prawie dwa lata 25.09 rocznica ja pracowalam jako sprzedawca ale w 6 miesiacu mnie zwolnili choc bylam na zwolnieniu i teraz sadze sie z nimi.maz strazak.to bedzie nasze pierwsze dziecko.termin ma na 14-18.09
witajcie wrzesniowieczki
 
reklama
mju pisze:
Mam na imię Ola mam 26 lat, mój mąż to Mateusz w sierpniu bedziemy obchodzić druga rocznicę ślubu. Obydwoje z wykształcenia jesteśmy filozofami (ja etyk, Mateo historyk filozofii) i jak łatwo się domyślic żadne z nas nie pracuje "w zawodzie"

WITAM koleżankę po fachu ;D ;D ;D, ja oczywiście też nie pracuję w zawodzie ;) :D, ale studia wspominam bardzo miło i gdybym miała jeszcze raz kierunek wybierać, to bym wybrała tak samo.( tylko, że oprócz filozofii robiłabym teraz jeszcze jakiś drugi fakultet ;)) ;) A gdzie studiowałaś? :)
 
Do góry