reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Margolis, 19 Luty 2005.

1. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie od terog miesiąca zaczęłam się starać i mam nazieję, że szybko zaowocują dwoma kreseczkami... ale już wiem, że najgorsze jest to czekanie... Wiem już że nadejście @ jeszcze o niczym nie żwiadczy, ale kiedy można zyskać pewność, że jednak się udało??? Czy jest jakaś graniczna data? Jakie badanie i kiedy zrobione da pewność??? ;)

2. Barbara

Barbara Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć Margolis, to chyba dobry pomysł na taki kącik dla "oczekujących", chyba będzie nam czas szybciej płynął :). Ja mogę starać się o ciążę dopiero od czerwca ,ponieważ w grudniu utraciłam ciążę bliźniaczą i muszę swoje odczekać. Ale już odliczam dni...Niczego teraz bardziej nie pragne, jak być ponownie w ciąży i urodzić zdrowe maleństwo. Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to testy ciążowe wykażą ciążę nawet już dzień po dniu spodziewanej @. Ale najpewniejsze jest wykonanie badania krwi na poziom HCG , to da Ci pewność 100%. A poza tym obserwuj zmiany w swoim organizmie: już w pierwszych dniach po poczęciu prawie zawsze można zaobserwować większą tkliwość piersi-taką inną niż zwykle przed @. Życzę Ci powodzenia w Twoich staraniach !!! Pozdrawiam, Barbara.

3. reklama
  4. Shamsa

Shamsa Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    najbardziej mi odpowiada takie okreslenie tej ciazowej tkliwosci - siniaki na piersiach. Z bolu potrafilam sie w nocy obudzic.
    no i czeste chodzenie siusiu. i plamienie implantacyjne przed miesiaczka, moze lekkie skurcze.
    Będziesz wiedzieć :).
    Poronilam pierwsza ciąze w 6 tyg i teraz pomyslalam, ze nie ma co latac za wczesnie na badania krwi, bo w tym pierwszym okresie i tak bedzie, co bedzie. Zrobilam HPT (tescik domowy) z bledziutkimi II, gin przepisala mi no-spe (mialam bezbolesne skurcze - tez objaw ciazy) i czekalysmy do 8 tygodnia na USG. Tak na spokojnie, zeby nie dac sie zwariowac. Poza tym to ogromna przyjemnosc potwierdzac ciaze widzac fasolke na monitorze a nie cyfry na świstku.
    Życzę powodzenia :).

5. phantas

phantas Majóweczka 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Margolis - my zaczęliśmy starać się w grudniu 2003 roku, a dwie kreseczki zobaczyłam dopiero w październiku 2004. Wcześniej test robiłam 11 września i wykazał tylko jedną kreseczkę a później okazało się, że już wtedy byłam w ciąży. Ale najgorsze było co miesięczne oczekiwanie na dwie kreseczki i to rozczarowanie. W październiku przed testem już wiedziałam, że jestem w ciąży bo tak jakoś od 20 września biegałam do kibelka jakbym miała zapalenie pęcherza.
    Powodzenia, mam nadzieję, że Wam się szybciej uda niż nam.

6. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć Dziewczyny!!!

Bardzo dobry pomysł z tym wątkiem dla wszystkich chcących być mamami :laugh: Chętnie do Was dołączam. Staram się już od jakiegoś czasu i na razie nic :mad: Ale nie tracę nadziei, zwłaszcza, że właśnie kończy mi się ta wstrętna @ i za parę dni znowu moje szanse na zostanie mamą wzrosną. Macie rację, że najgorsze jest czekanie. I nie da się niestety o tym nie myśleć, choć wiem, że tak byłoby najlepiej. Mam nadzieję, że wkrótce wszystkie doczekamy się fasolek w brzuszkach, a razem szybciej i przyjemniej minie nam czekanie ;)
    Miłego dnia wszystkim i samych pozytywnych myśli :laugh: Będzie dobrze!!!
    Kasia

7. gość

gość Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    cześć dziewczyny
    ja też staralam się o dzieciątko jakiś czas teraz jestem w 17tc. trzymam za Was kciuki!!!
    w moim przypadku(nieregularne cykle) bardzo pomogly mi testy owulacyjne, niestety są dość drogie ok. 100zl za 5 sztuk do kupienia w aptece CLEARPLAN (niezawsze opakowanie wystarczalo na 1 cykl) ale wterdy dokladnie wiedzieliśmy kiedy zacząć staraniA.bądzcie cierpliwe-powodzenia ;)

8. Margolis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cieszę się, że pomysł się podoba. Phantas - ja właśnie przeszłam zapalenie pęcherza i to krwotoczne, ciągle latałam do ubikacji i latam nadal ale już nie boli, pozatym jestem bez sił najchętniej bym cały czas spała więc może to już???

9. Margolis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo mi przykro Basiu. Mam nadzieję, że następnym razem wszystko będzie dobrze... Trzymam za ciebie kciuki i bądź tu z nami. Pa :)

10. reklama
  11. Barbara

Barbara Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki Margolis, brakowało mi właśnie tego "naszego" kącika. To dopiero będzie fajnie, jak nam wszystkim się uda ! Pozdrawiam Cię gorąco, Barbara. :)

12. avocado2

avocado2 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć Wam, kobitki!

Mnie najpierw lekarze postraszyli, że mogę mieć kłopoty z zajściem w ciążę (że niby mam zespół policystycznych jajników), a potem kazali nie panikować, tylko się starać. Kupiłam więc testy owulacyjne (też mam nieregularne cykle) i za pierwszym testem "trafiłam" na owulację. I wyobraźcie sobie, z tej właśnie owulacji teraz siedzi mi w brzuchu dzidzia :)
    Zatem od momentu rozpoczęcia starań udało mi się zajść w ciążę po 2 miesiącach.
    Trzymam kciuki! Aż miło patrzeć, ile chcianych i kochanych dzieci urodzi się naszym forumowiczkom :laugh:

Ania

Poleć forum