reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Oznaki jak najbardziej masz pozytywne Maryjan;-) u mnie takie były na początku ciąży.

Dziękuję Kinga:-D

W moim przypadku staranie to wyzwanie, bo mąż za granicą pracuje i przyjeżdża wtedy, kiedy go puszczą. Nie nastawiam się, że szybko nam pójdzie...
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa od dzisiaj:) Postanowiłam dołączyć do was.. Też sie staram ze swoim narzeczonym o maluszka Oskarka:) W grudniu bedzie rok .. no ale cóż na poczatku testy leciały, lecz pozniej odpusciłam sobie.. co miesiąc mam rozczarowania.. Teraz od ok 2 miesiecy nie mysle o Oskarku.. stwierdziłam co ma być to bedzie.. chodz zawsze mała iskierka co miesiac jest :) Ale najwazniejsze jest pozytywne myślenie!!!!!!! I oczewiscie para nie moze mieć stresów.. Bo słyszałam ze stres negatywnie wpływa.. Od dwóch dni mam plamienia gdzie do @ mam jeszcze 10dni. Od wczoraj biorę luteine:) Mam nadzieje ze mi pomoże. Oczewiscie za was dziewczyny bede trzymała kciuki bardzo mocno. Mam nadzieje ze jeszcze tu któras zaglądnie z was i sie pochwali 2 kreseczkami:) Buziaki laski:) Śledzę was. hehehe :))
 
Do góry