reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

czesc dziewczyny , jestem tu nowa. i mam klopocik, okres mi sie spuznia 3 dni, nie mam zadnych objawow typu bolace piersi przed okresem. jedynie pare dni temu bolal mnie chyba jajnik i czesto zimno mi w stopy.przeczytalam ze kazda kobieta ciaze przechodzi inaczej wcale nie musze miec mdlosci itd. jak myslicie czy to ciaza??


Witaj Mimi w naszym gronie !!!:-) narazie nie masz co sie martwić na poaczatku kup sobie test i zrób go z samego rana ,ja mam podobny problem tylko u mnie wynik jest negatywny:wściekła/y:dlatego jeszcze poczekam tydzień zrobie test i pojde do ginusia...:-)i co najwazniejsze spróbuj nie myśleć o tym ...cięzko...wiem...:-)

Trzymam kciuki za 2 kreseczki !!!
 
reklama
phelaniu a ile ty sie starasz????

a tego co ja kojarzę , to jest to Jej dopiero pierwszy cykl stań, więc dopiero początek :tak::-)

czesc dziewczyny , jestem tu nowa. i mam klopocik, okres mi sie spuznia 3 dni, nie mam zadnych objawow typu bolace piersi przed okresem. jedynie pare dni temu bolal mnie chyba jajnik i czesto zimno mi w stopy.przeczytalam ze kazda kobieta ciaze przechodzi inaczej wcale nie musze miec mdlosci itd. jak myslicie czy to ciaza??

ja też proponuję kupić test i jutro rano jak się @ nie pojawi zrobić i będzie wszystko jasne:tak: a wogóle to witam na tym wątku :tak::-D i ciebie też zapytam czy kwas foliowy łykasz ?
 
Z świątecznego korzystam zwyczaju,
By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju

I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością
By święta napełniły wam duszę radością
Czegóż jeszcze Wam życzę?
Zdrowia i dostatku!
Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku!
Siedmiomilowych butów i czapki niewidki,
Spełniającej życzenia małej złotej rybki
Kury ze złotym jajem,Lampy Aladyna,
Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina,
Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych,
Dywanów latających i talentów licznych.
Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych,
Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych.
Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych,
Poklasku i uznania i awansów licznych.
Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze,
Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze,
Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki,
A w południowych Indiach plantacji herbatki.
Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie
I innego schronienia w wybranej krainie.
Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw,
Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw.
Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii,
I życia w stanie choćby lekkiej euforii.
Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości,
Dużo radości z życia i wiecznej młodości!
Wesołych Swiat życzy Wam Eliczek!!!

aniolek_piskleta.gif

aniolek.gif
wielkanoc.gif



Cześć Dziewczyny!
Ja ostatnio jestem do tyłu z pisaniem i czytaniem.
Teraz nadrobiłam posty i na wszelki wypadek, już Wam składam życzenia, bo w razie czego.... to wiecie.
 
reklama
Do góry