reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Kinguś, Aaniu, co u Was dziewczynki? Piszcie kochane :tak:
Na moim starym wątku zostawiam fluidki :-)
Bierzcie kochane :-)
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~

Kochana co ja widzę:szok: GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!:tak: Ale się cieszę!!! Troszkę mnie tu nie było,a ze starej gwardii same brzuszki większe;-)
To napawa nadzieją - fluidki oczywiście łapię

Pozdrawiam Wszystkich i "udanej" sobotniej nocki;-)

Kinga85 witam Cię;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka Dziewczyny!

Chciałam Was serdecznie pozdrowić i posłać Wam trochę fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sama bywałam na tym wątku a staralismy się z Małżem prawie trzy lata. Ale wreszcie udało się.

Powodzenia :tak: :tak: :tak:
 
Hejka Dziewczyny!

Chciałam Was serdecznie pozdrowić i posłać Wam trochę fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sama bywałam na tym wątku a staralismy się z Małżem prawie trzy lata. Ale wreszcie udało się.

Powodzenia :tak: :tak: :tak:

Dziękujemy ;-)
Ja co prawda oficjalnych staranek jeszcze nie zaczęłam ale już nie długo,spokojnie i bez żadnych ciśnień że ciąża ma byc teraz i już.Co będzie to będzie jak nie teraz to później ale rodzeństwo nasz synek będzie miał a jak na razie 3 mam za was mocno kciukasy ;)
 
Witam wszystkich może gdzieś tam jest ktoś taki jak ja , od 24 grudnia 2009 r, staramy się usilnie , no i już myślałam że się udało bo od ostatnie miesiączki mineło ( była właśnie w grudniu ) dużooooo , czasu .
więc zrobiłam badanie beta hcg i wynik < 4 .
co to oznacza chyba nic ,,, rycze i nic mi się nie chce ...
 
kochana,nie zalamuj sie bo to jeszcze niewiele czasu sie staracie,zeby sie tak lamac:zawstydzona/y: wiem,ze bardzo bys chciala jak my wszytstkie skoro na tym forum jestesmy,ale w tyj dziedzinie nie ma nic na pstryknecie palcami:no: ja tez z mezem swoje wyczekalismy. taki wynik to faktycznie nie oznacza ciazy,sle probujcie nadal i zobaczysz,ze 2 kreski na tescie w koncu sie pojawia:tak:kiedy,nie wiem ale poplacz jeli bedzie Ci lzej a potem glowa do gory i dzialaj. zapraszam Cie do nas na forum do starajacych sie zostac mama w 2011:tak: tam nie jest nuno jedna druga wspiera i szybko zegnamy smutki:tak:
 
Aniu, nie doluj sie, mowi sie przeciez, ze zdrowe malzenstwo potrzebuje srednio okolo pol roku staran! Nie zalamuj sie po cyklu czy dwoch, bo to bez sensu :eek: Wiem, ze to boli i jest sie rozczarowana, ale ... bez przesady, dajcie sobie czas :tak: Poprzegladajcie oboje forum, tu jest wiele rad jak zwiekszyc szanse zajscia w ciaze :-D Mozesz tez zaczac mierzyc temperature - dzieki temu bedziesz wiedziala czy masz w ogole owulacje i kiedy spodziewac sie @ :tak:
 
Nam zajęło to 6 miesięcy ;-) Także nie masz powodów, żeby się łamać. A tak swoją drogą, może starajcie się mniej usilnie? Głowa do góry- będzie dobrze :tak:
 
Nie załamuj się i nie myśl o tym tak intensywnie, bo to tylko powoduje większy stres i utrudnia zajście w ciążę. Wiem co mówię bo mam dwie znajome, które usilnie starały się zajść w ciążę i pierwsza z nich (to akurat moja przyjaciółka) zaszła dopiero po roku i 2 miesiącach starań, kiedy pojechali wreszcie na upragnione 2 tyg wakacje a przed wyjazdem postanowili, że nie będą nawet przez chwilę myśleli o dziecku. I co... wrócili i następnego okresu już nie dostała, a z tego co mówiła "poniosło" ich tam tylko raz więc jak raz na 2 tyg to był całkiem dobry strzał :-D Druga próbowała przez ok 1,5 roku ale dokładnie nie wiem ile i pomogła jej.... zmiana pracy na mniej stresującą. Więc jak widać i stres i ciągłe myślenie, że tym razem znowu się nie udało nie przynosi nic dobrego. Dlatego proszę, głowa do góry i pozytywne myślenie, a na pewno będzie dobrze. No i oczywiście łykaj kwas foliowy i odżywiaj się zdrowo. A jak conajmniej rok nie będzie wychodziło to maszeruj do gina i wtedy na pewno przepisze Ci jakieś leki wspomagające. Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki żeby wreszcie się udało!!!! Ale oczywiście myśl pozytywnie!

Hm... tylko dlaczego Ty w sumie jeszcze nie poszłaś do ginekologa skoro już od grudnia nie masz okresu (dopiero teraz dogłębnie przeczytałam Twoją wypowiedź)? Przecież mamy połowę lutego... A jakiej długości masz zawsze cykle? Bo może Ci się rozregulowały z jakiegoś powodu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczyny :-),
no jak tam Wasze starania?
Mam nadzieję, ze się udało, albo za chwilę uda :tak:
Zostawiam trochę fluidków :tak:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry