reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Cześć dziewczyny!!!

Co tam u Was słychać? U mnie jakiś dzień do niczego, chyba łapię dołek, a powinnam łapać mojego męża ;) ale jakoś straciłam zapał do wszystkiego. Idę zaraz spać to mi do jutra mam nadzieję przejdzie. Przepraszam, że marudzę, ale już mi lepiej jak się "wypisałam".
Witaj Ewelka - miło, że robi się nas coraz więcej na tym forum :laugh:
Margolis, ja wierzę, ze Ci się uda i nadal trzymam kciuki za Twoje II kreseczki :laugh:
A ja myślę, że na wiosnę i lato wszystkie będziemy już z brzuszkami :laugh: Nie wiem czemu, ale mam nadzieję, że wiosna to nowe nadzieje, siły i same dobre rzeczy się wydarzą. No bo pomyślcie, gdzie te maluszki, które gdzieś tam już sobie na nas czekają, znajdą lepsze mamy?? Nie? Przecież my jesteśmy dziewczyny na medal- miłe, sympatyczne, kochające... skromne :D Żartuję, nie myślcie, że już całkiem mi odbiło (choć dziś to może i możliwe) ale szczerze powiedziawszy, jak tylko wchodzę na nasze forum to się uśmiecham :D Fajnie, że jesteście, tyle przyjaznych osób...
Pozdrawiam Was bardzo, bardzo serdecznie!!
Kasia
 
reklama
Cześć dziewczyny ! Ja też bym bardzo chciała,abyśmy latem już wszystkie cieszyły się swoimi brzuszkami ! Myśle, że do każdej z nas los się uśmiechnie. A tak na marginesie, to w telewizorze mówili, że bociany już są w dzrodze do Polski hi hi . Na koniec mam jeszcze pytanie : czy któraś z Was może mi powiedziec, kiedy powinna się pojawić pierwsza @ po poronieniu , bo u mnie mija już 9 tyg. i nic. Zaczynam się trochę denerwować . Byłam u lekarza i pani doktor kazała spokojnie czekać. No ale ile można..
 
hej Margolis.

ja wlasciwei tez bardzo czekam i moze to juz... Bo mam straszne mdlosci i zawroty glowy...i Nadzieje... Ale moze to po Norprolacu chociaz biore go prawie miesiac a mdlosci mam do tyg.
Pytasz o diete lub cwiczenia...Ja odzywiam sie normalnie ale regularnie. Brzed owulacja biore zwykle wiesiolek ( na lepszy sluz) A poza tym zazywam Folic i witamine B complex. I mimo iz moze poczekam jeszcze troche na fasolke juz zaczelam wzamcniac kregoslup. Ale bez forsowania sie poprostu zaczelam chodzic na basenik i tam obok plywania robie pare cwiczen, czasem pocwicze cosik na dywanie przed telewizorem tak przy filmie ;-)) zeby nie tracic czasu... ;D
Pozdrawiam
i zycze powodzonka
 
WITAM WSZYSTKIE STARAJACE SIE! :laugh:

JA KILKA DNI TEMU TEZ STRACILAM NADZIEJE NA SZCZESLIWE ZAKONCZENIE CIAZY, OKAZALO SIE W 9TC ZE PECHERZYK JEST PUSTY.
JESTEM JUZ PO ZABIEGU. NA SZCZESCIE NIC MNIE NIE BOLALO (JAK SLYSZALAM W OPOWIESCIACH) I NIC NAWET NIE PAMIETAM - TO ZASLUGA SLUSZNEJ DAWKI ELIKSIRU ANESTEZJOLOGA - DZIEKI MU ZA TO.

W TEJ CHWILI JESZCZE NIE MYSLE O STARANIACH BO CZEKAM AZ DOLEGLIWOSCI POZABIEGOWE SIE SKONCZA... TO MOJA NAJDLUZSZA @? CZY COS TAM - OD POLOWY STYCZNIA PLAMIENIA, A TERAZ TO JUZ POLE BITWY!!!!
KIEDY W KONCU TO SIE SKONCZY?????? A O CIAZY TO MOGE MYSLEC DOPIERO ZA POL ROKU, KOLO SIERPNIA....
POCIESZCIE MNIE, BO CZYTAM ZE MACIE WIECEJ DOSWIADCZENIA, NIESTETY NAWET TEGO PRZYKREGO.

JA DO TEJ PORY MYSLE JAK BYM SIE CZULA GDYBY TA FACHOWA WIEDZA MEDYCZNA NIE UZNALA ZE NIC Z TEGO NIE BEDZIE. CZY DALEJ MIALABYM DOLEGLIWOSCI CIAZOWE?
NAWET MDLOSCI BYLY MILE...JAK TERAZ O TYM POMYSLE.
POCIESZAM SIE MYSLA ZE TAKIE SYTUACJE JAK MOJE ZDARZAJA SIE RACZEJ TYLKO RAZ W ZYCIU. MAM TAKA NADIEJE.!!!
ZNOWU MAM DOLEK.

KONIEC TYCH SMUTOW. NIC NIE PISZE BO SZKODA MIEJSCA NA ZALE.
BEDE TU CZESTO ZAGLODAC I ZARAZAC SIE WASZYM OPTYMIZMEM.
SERWUS. KASIA
 
Hej!U mnie chyba okres nadziei na ten miesiąc się skończył bo zaczęło się plamienie nieuchronnie zbliżające @... Mam dołek, ale tak właściwie najbardziej chciałam zajść w ciąże właśnie w marcu więc może to lepiej... No cóż pocieszam się jak mogę! Trzymajcie się :(
Basieńko dzięki za link do informacji o beta hcg mam zamiar skorzystać z tej wiedzy szybko ale chyba jednak sobie w tym miesiącu odpuszczę to badanie. Pozdrowienia :)
 
Witaj Katarina, bardzo dobrze rozumiem jak podle teraz się czujesz, ale wiem także, że poradzisz sobie z tym bólem .To doświadczenie, które przeszłaś, z pewnością umocni Cię w pragnieniu macierzyństwa. Na tym forum nikt nie da Ci się załamać ( wiem to z własnego doświadczenia ).Zaglądaj tu często! Pozdrawiam, Barbara :)
 
A ja Wam zazdroszczę!

Bo wy będziecie mogły zażerać się truskawkami i czym tylko zapragniecie latem, a ja z dzidzią przy cycku będę musiała stale uważać, żeby nie zrobić jej / mu jakiejś alergii. Moja zimowa ciąża skazuje mnie na kapustę i fasolkę po bretońsku. Jak raz zrobiliśmy sobie z mężem sałatkę grecką, to tyle zapłaciliśmy za warzywa, co za obiad w restauracji!

Zatem szykujcie brzuszki na pyszne i zdrowe nowalijki!
 
cześć wszystkim starających i tym którzy zaczynają się starać..... żeby wszystkie starania zaawocowały fasolkami w Naszych brzuszkach...
 
Margolis

mozemy sobie podac rece....ja tez zaczelam plamic i lzy leca mi ciurkiem...tak bardzo chcialam ..tak sie stralaam uwazac na siebie i w ogole....Zycie potrafi byc podle...czasem wydaje mi sie ze mi sie nigdy nie uda...czasem mam tak serdecznie dosc tych wszystkich hormonow badac itd itp..Lykam lykam te swinstwa a fasolki i tak nie ma....tak mi zle...
 
reklama
Majeczka! Ja już nie wiem co mam myśleć, plamię już 4 dzień a normalnej @ nie widać. Poza tym ciągle jestem śpiąca, może jednak za szybko się poddałam w tym miesiącu... Czekam jeszcze dwa dni i zatestuję, może akurat? ;)
 
Do góry