reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
i jesteśmy już po USG :-):-):-):-)
fasolka ma 12 milimetrów, serduszko biło jak oszalałe :-D:-D:-D
wg usg nasz groszek ma 7 tydzień i 3 dzień :happy2::happy2::happy2:
zdjecie wkleję jak ochloniemy :-):-):-) nasze mamy sie popłakaly..... a mąż taki szczęśliwy ,ze nie wiem :-):-):-)
 
Aga no tak trochę mnie wzięło po tym driniaczku :-p. Bardzo rzadko piję, więc efekty widać
Altoids nie spodziewałam się, ze aż tak wam sie spodoba moja nazwijmy to "poezja" ;-). Cieszę się, ze wam sie podobało i mam nadzieję, ze nieco sie uśmiałyscie przy pioseneczce (w zamiarze miał przepędzić złe humorki u kobietek do których zawitała @ i w ostrzeżeniu do @, który zechciałyby ewentualnie zaryzykować i sie pojawić :-D:-D).
Nowe staraczki
witam :-) . Napiszcie cosik o sobie, jak długo się staracie czy cokolwiek oki ;-)?
 
:cool2::cool2: Dorotko tak myslalam, ze mezusiowi opowiadasz niegrzeczne bajeczki....hihihi..... ale faceci to uwielbiaja, wiec masz pole do popisu.

:tak: Aga keks to nielada wyczyn mowie Ci kup w sklepie, i poloz na ladnym duzym talerzu moze maz da sie nabrac. Jak masz sie wnerwiac i zastanawiac czy sie uda, moze lepiej kupic w jakims GEANIE albo w TESCO.:-D
:-D Idarnowska super ze wszystko ok, wklej kiedys zdjecie. :-D

:-) Antiope a babci co kupilas?

;-) Betiinko wiec kupilam sobie czarny plaszczyk do kolan z paskiem, chcialam brazowy ale nie bylo. Malo tego kupilam 36 rozmiar a plaszcz i tak wisi jak na haku, :no: niedosc ze nie mam cyca....hahaha..... to cos chyba troche schudlam. No nic jest jak jest, plaszczyk jest ladny.:tak: Zreszta w tym roku bylam grzeczna.....hihihi......:-D Tzn jak spie, jestem grzeczna.:baffled:

Altodis ten cykl nalezy do Ciebie, uda sie.
 
Beatko udało mi się kupić podobną papeterię, choć nie taką samą, bo to ręczna robota, więc była niepowtarzalna. Ale ta jest równie ładna :-)
 
Mam prawie 26 lat, Jesteśmy ponad 4 miesiace po ślubie, staramy sie o fasolke 2 cykl .. tylko martwie sie tym, iz dlugo bralam tab:( noo ale zobaczymy:-)
Byłam u lekarza i nie ma przeszkod aby sie starac profilaktycznie tez zrobilam badania krwi noi wszysko oki:) juz 8 stycznia testuje!! Trzymajcie kciuki
 
Ja jako nowa staraczka czuje sie wywolana do odpowiedzi przez Dorote27.
Staramy sie o dzidzie o 3-4 miesiecy.Naiwnie myslelismy ,ze to takie hop:confused:
Wyliczyc te wszystkie dni,obserwowac siebie i mierzyc temperature to wyzsza szkola jazdy.
I tak jak pisalam wyzej moje dni plodne wg.4womenonly wypadaja w nowy rok,takze jak dobrze pojdzie dzidzia urodzi sie w dniu moich urodzin 1 pazdziernika:tak:
Ciesze sie ,ze znalazlam Was
 
Ja jako nowa staraczka czuje sie wywolana do odpowiedzi przez Dorote27.
Staramy sie o dzidzie o 3-4 miesiecy.Naiwnie myslelismy ,ze to takie hop:confused:
Wyliczyc te wszystkie dni,obserwowac siebie i mierzyc temperature to wyzsza szkola jazdy.
I tak jak pisalam wyzej moje dni plodne wg.4womenonly wypadaja w nowy rok,takze jak dobrze pojdzie dzidzia urodzi sie w dniu moich urodzin 1 pazdziernika:tak:
Ciesze sie ,ze znalazlam Was! w kupie razniej:-)
 
reklama
Witajcie!!!!
Beatko mowisz ze ten cykl nalezy do mnie? Ok - zabieram sie ostro do pracy!!!!

Bede sobie spwieac nasz hymn codziennie zeby sie @ wystraszyla i nie przylazla za miesiac. Dorotka jestes swietna - tak mnie rozbawilas z tymi teskstami :-). Co w ogole u Ciebie?

Beatko- jak Oskarek? A jak Ty sie czujesz?
Irdanowska- gratulacje, ciesze sie niezwykle z tego malutkiego groszka- niech rosnie spokojnie
Antiope- gotowa na swieta? Zakupy zrobione?


Kochane moje, ja jutro wyjezdam i nie wiem czy bede miala dostep do kompa, wiec gdybym nie miala, to zycze WAM wszystkim i kazdej z osobna cudownych Swiat Bozego Narodzenia- zdrowia, szczescia , spokoju i radosci na codzien, i zycze nam wszystkim fasolek i spokojnej ciazy. Na pewno nam sie uda-zobaczycie!!!!!
A wszystkim zfasolkowanym i czekajacym do porodu zycze cierpliwosci, wytrwalosci i pomyslnosci!!!!!!!!!!!!
I dziekuje WAM wszytskim ze jestescie i za wspracie, za otuche, za dobre slowa, za wysluchanie, za rady- jestescie zlote!!!!!!!!!!!
 
Do góry