reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

dziewczynki pomijam juz fakt że to że dowiedziałam się o tym dziś, 18-go to chyba nie przypadek. A więc 18-go zaczęliśmy z T nasz wspólny związek (pierwszy buziak :-)), 18-go wzięliśmy ślub, 18-go wzięli slub także moi rodzice i dziadkowie;-)
czy to przypadek , czy coś więcej...:-) A przed wczoraj tak pięknie śniła mi się moja Mamuś ze jak się obudziłam to pomyślałam że chce mi coś powiedzieć:tak:
altoids a co do szoku to chyba jeszcze do mnie nie dotarło co tak naprawdę się stało :)
 
reklama
eliczku dziękuję i życzę Ci takiego samego finału jak u mnie:-);-):tak: będę bardzo, ale to bardzo trzymać kciuki;-)
altoids troszke się jeszcze boję rozsyłać fluidki póki doktorek nie potwierdził:sorry2:no ale 2 testy to chyba mylić się nie mogą więc dla Ciebie zrobię wyjątek, tylko ciiiii...:-)
~~~~~~
~~~~~~
~~~~~~
po badaniu jak wszystko będzie ok to wyślę całą górę wypasionych fluidków;-)

Mufenko, 2 testy to na pewno nie myla, ale masz racje poczekajamy na potwierzdzenie betki. Wierze Ci za jestes wciaz w szoku- ale to sie naprawde stalo kochana...
 
;-) Czesc dziewczynki :-D


:-):-):-) Witam nasze mamusie- Puchatko, Mamusiasynusia, Ataata, Sylciu milego wieczorka.


:-D Altodis u mnie nic ciekawego.:baffled: Okres niestarankowy, jeszcze 3 miesiace, a potem 2 miesiace starankowy. Jak sie nie uda to znowu 6 mies. niestarankowy i tak w kolko...... :happy2: Narazie jestem spokojna, bo omija mnie stres starankowy , ale w marcu juz do Was dolacze,:no: i bede wam smecic:wściekła/y: od rana do wieczora....hihihi.... :-) Jak sie uda to super, jak nie to nie. :no:Nie bede plakac za dzieckiem ktorego nie ma. Mam Oskara i jezeli ktos na gorze, zadecyduje o tym ze mam miec jedno dziecko, to trudno. :sorry2:Zreszta dzis o tym nie mysle, pomysle jak bedzie moj S w domciu.

:confused:Oskarek znowu jest chory, :baffled:ma zawalone gorne drogi oddechowe.:baffled: Dzis dostal antybiotyk, ostatnio pani doktor dala jakies witaminy, ktore zaleczyly a nie wyleczyly chorobe.:shocked2:

:-)Milego wieczorku:-D

Beatko -sciskam Oskarka mocno i zycze mu duzo zdrowka, antybiotyk to juz teraz przegoni ta infekcje na cala zime. Dobrze ze masz zdrowe podejscie to nastepnej fasoli i nie wariujesz jak niektorzy (mysle o sobie). Przygotuj sie na okres starankowy i zobaczysz co wyjdzie. Ale ja mysle ze wyjdzie cos fasolkowego.....juz zacznij kwas foliowy wcinac bo moze za 3 miesiace....
Ach Beatko jakby bylo cudownie zeby nam sie wszytskim udalalo miec takie rozowe., sliczne bobaski....wszystko bym dala zeby to sie spelnilo...i uda nam sie, Mufka tak dlugo czekala i w koncu pogonila @ na koniec swiata, wiec my tez ja przegonimy....:tak:
 
Mufeczko gratulowałam Ci na zamkniętym, ale jeszcze raz

GRATULUJE KOCHANIE!!!

Ja czytałam o tym jak wręczyłaś mężowi tą książke to znowu się pobeczałam. Tak bardzo się ciesze.

Ataata to Nunia szykuje sie do przyjścia na świat, bo dzieci przed porodem stają sie spokojniejsze. A nie dostałaś karty do liczenia ruchów? Bo jak miał się urodzić Mati to dostałam taka karte i na niej fajnie widac jak mój bąbel się wyciszał.
 
altoids trzymam kciuki za Twoje powodzenie, z całego serduszka życzę Ci aby niebawem spotkało Cię to samo co mnie:-) I wiesz co ?? Odpowiedź jest prosta: I TAK BĘDZIE;-)
mamusiasynusia dziękuję Skarbie;-), mam tylko nadzieję że wszystko będzie ok.Póki doktorek nie potwierdzi ( za tydzień w czwartek ) to mam obawy czy aby to nie sen i czy wszystko w porządku
 
reklama
Do góry