reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Kochane Kobietki... czekam na @ choć chciałabym żeby się nie pojawiła...tak pragnę tego maluszka...z dnia na dzień coraz bardziej... Staramy się już 12 miesiąc... Ehh...życzę słoneczka dla tych którzy się starają- zafasolkowania DZIEWCZYNY!!!
Pozdrawiam:*
 
eliczku wredocie mówimy A KYSSZZZZZZZZZZZZZ;-) Styczeń będzie Twój;-)
majeczko trzymam kciuki aby @ nie przyszła.Widzisz, ja w końcu wczoraj ujrzałam 2 kreseczki na teście, a starałam się prawie 2 lata, 23 cykle. To dowód na to że każda z nas się doczeka:-)Nie zawsze było lekko, ale warto czekac na swoje szczęście :)
 
No niestety @ przyszła. Nie chce mi sie nawet pisać.
Buziam Was wszystkie dziewczyny.


Eliczku- kochana, uszka w gore, wiem co czujesz, bo mam to samo, ale nie zalamujmy sie, mina 2 pierwsze dni @@@ i bedzie juz lepiej, i znow zaczniemy stranka, a w 2008 roku nam sie uda zajsc i urodzic. I tak musi byc.
 
Kochane Kobietki... czekam na @ choć chciałabym żeby się nie pojawiła...tak pragnę tego maluszka...z dnia na dzień coraz bardziej... Staramy się już 12 miesiąc... Ehh...życzę słoneczka dla tych którzy się starają- zafasolkowania DZIEWCZYNY!!!
Pozdrawiam:*

Witaj Majeczko!!!
Zafasolkujemy wszytskie w koncu, zobaczysz.....to czekanie z nadzieja ze @ nie przyjdzie jest strasznie wyczerpujace, pewnie nie mozesz sie nad niczym skupic tylko myslisz czy juz jest fasollka czy nie. Co miesiac mam dokladnie to samo, wszytskie straczki tak mamy. Ja staram sie juz prawie 10 miesiecy, i wiem ze nie jest latwo, ale zobacz ile cudenkow na naszym forum sie pojawilo, musimy wierzyc ze i nam sie uda. zycze zeby @ nie przylazla do Ciebie.
 
Czesc laseczki

Eliczku przytulam Cie bardzo, ale nie martw sie @ sie skonczy i teraz sie uda.

Altoids witaj, jak zdrowko?

Witaj Majeczka02.

Mufeczko ogromne buziaki.

A Oskar dzis ubral choinke, bo juz nie moze doczekac sie Swiat....hahaha....... no i prezentow oczywiscie.
 
Dziękuję wam...przyznam,że się wzruszyłam i zarazem bardzo ucieszyłam wiedząc,że tyle osób (nieznajomych) życzy mi takiego szczęscia z wami będzie mi lzej...Trzymam kciuki za wszystkie staraczki!!! Dziewczyny wspierajmy się nawzajem by mieć więcej siły by czekać by trwać...
Pozdrawia was bardzo serdecznie:*
Dziękuję za to,że jesteście...
 
Beatka nie dziwię się, że Oskar nie mógł się doczekać i ubrał już choinkę;-). Gdyby nie to magiczne drzewko, święta nie miałyby takiego klimatu :-):tak:

majeczka od tego tu jesteśmy, żeby się wspierać i być razem w trudnych i tych milszych chwilach:tak::-). Zawsze do usług staraczki z BB,może nie zawsze w komplecie, ale zawsze któraś jest na posterunku, żeby przytulić:tak::-)

Wszystkim miłego wieczorku;-)
 
reklama
Beatka nie dziwię się, że Oskar nie mógł się doczekać i ubrał już choinkę;-). Gdyby nie to magiczne drzewko, święta nie miałyby takiego klimatu :-):tak:

majeczka od tego tu jesteśmy, żeby się wspierać i być razem w trudnych i tych milszych chwilach:tak::-). Zawsze do usług staraczki z BB,może nie zawsze w komplecie, ale zawsze któraś jest na posterunku, żeby przytulić:tak::-)

Wszystkim miłego wieczorku;-)
Tak Majeczko, podpisuję sie pod tym stwierdzeniem obiema rękoma :-D i trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :no:. A kiedy konkretnie testujesz?
 
Do góry