reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

a co reszta forumowiczek myśli na ten temat??
Majeczko
Ja mysle ze trzeba w tym wzgledzie byc ostrzonym- bo nadmiaty tluszczu i nadwaga tez nie sprzyjaja zajsciu w ciaze, znacznie zwiekszja ryzyko miazdzycy, nowotworow, a przede wsztystkim nadcisnienia i cukrzycy w ciazy. Ale z drugiej strony organizm kobiety ptrzebuje tluszcz, wlasnie dlatego ze kobieta ma wydac potomstwo na swiat.W swiecie zwierzat jest dokladnie tak samo-samice przed ciaza jedza wiecej i sa bardziej zasobne w tluszcz i potem dopiero zachodza.... No trzeba to wywazyc jakos, zeby bylo ok. Czyli szczuple dziewczyny-do dziela-jedzmy lody ile wlezie.....

u mnie troszke lepiej z M.Zmow jest czuly i dobry dla mnie. Powiedzial ze zrobimy wszytsko jak najszybciej zeby byla fasolka. poplakalam sie oczywiscie. ...no nic, jak skonczy sie @ to zaczynamy staranka. Lekarz powiedzial ze zolnierzyki powinny sie naprawic, i ze mamy jak najczesciej probowac, wiec zgodnie z zaleceniami....zaczynamy niedlugo

Beatko, Ewcia, Eliczek, Dorotko, Moreme, Antiope, nasze ciezarowki wszytskie- Witajcie

Mufko-juz jestes w klubie ciezaroweczek- jak sie czujesz, kochana?
 
reklama
Cześć dziewczynki:-)

Majekczko - witam nową staraczkę:-)

Altiods - mężuś czuły...stara sprawdzona prawda...Po burzy zawsze wychodzi słonko....zatem do dzieła :tak::happy2:

Wszystkim dziewczynkom życze miłego popołudnia i wieczorku

Ciekawe co się dzieje z Madigirl, dawno się nie odzywała:confused:
 
Cześć dziewczynki:-)

Majekczko - witam nową staraczkę:-)

Altiods - mężuś czuły...stara sprawdzona prawda...Po burzy zawsze wychodzi słonko....zatem do dzieła :tak::happy2:

Wszystkim dziewczynkom życze miłego popołudnia i wieczorku

Ciekawe co się dzieje z Madigirl, dawno się nie odzywała:confused:

Witaj Agus....no czuly i kochany.....:-)....Co u Ciebie, gotowa na Swieta....a stranka jak ida...
 
altoids bardzo się cieszę że się dogadaliście:-)widzisz, słonko do ciebie wyjrzało! Skoro lekarz mówi że trzeba się starać to macie taką samą szansę jak wszyscy i trzeba się go słuchać. Kochanie wystarczy jeden sprawny i zwinny żołnierzyk, M na pewno ma takiego na wyposażeniu, i to nie jednego:-);-):tak:przytulam:-)

a ja czuję się dobrze, wczoraj odebrałam wyniki krwi (beta hcg) i wynik wynosi 900, co odpowiada 4-5 tygodniowi ciąży:tak:teraz jestem spokojniejsza, za tydzień pierwsze usg, dopiero wtedy uspokoję sie całkowicie

wszystkie dziewczynki gorąco pozdrawiam:tak:
 
altoids bardzo się cieszę że się dogadaliście:-)widzisz, słonko do ciebie wyjrzało! Skoro lekarz mówi że trzeba się starać to macie taką samą szansę jak wszyscy i trzeba się go słuchać. Kochanie wystarczy jeden sprawny i zwinny żołnierzyk, M na pewno ma takiego na wyposażeniu, i to nie jednego:-);-):tak:przytulam:-)

a ja czuję się dobrze, wczoraj odebrałam wyniki krwi (beta hcg) i wynik wynosi 900, co odpowiada 4-5 tygodniowi ciąży:tak:teraz jestem spokojniejsza, za tydzień pierwsze usg, dopiero wtedy uspokoję sie całkowicie

wszystkie dziewczynki gorąco pozdrawiam:tak:
\

Kochana, ale fajnie, Betka super- czyli juz 4-5 tydzien...po prostu cudownie. Tych swiat nie zapomnisz do konca zycia-bo juz sa w trojeczke.....Mufcia, Twoj przypadek to doslownie jak powiesc- z pieknym "happy endem"....
U mnie jest lepiej-dzis razem z M pozaznaczalismy w kalendarzu dni starankowe na czerwono, sporo wybralismy tych dni...hihi, prawie codziennie, no w koncu sa takie zalecenia lekarskie...:zawstydzona/y:
Mufenko- cudownie wiedziec ze jestes szczesliwa i usmiechnieta....Usmiechaj sie jak najwiecej do fasolki....Buziaki
 
\

Kochana, ale fajnie, Betka super- czyli juz 4-5 tydzien...po prostu cudownie. Tych swiat nie zapomnisz do konca zycia-bo juz sa w trojeczke.....Mufcia, Twoj przypadek to doslownie jak powiesc- z pieknym "happy endem"....
U mnie jest lepiej-dzis razem z M pozaznaczalismy w kalendarzu dni starankowe na czerwono, sporo wybralismy tych dni...hihi, prawie codziennie, no w koncu sa takie zalecenia lekarskie...:zawstydzona/y:
Mufenko- cudownie wiedziec ze jestes szczesliwa i usmiechnieta....Usmiechaj sie jak najwiecej do fasolki....Buziaki
Bawcie sie dobrze ;-):-)
 
Mufcia super betka :-)
Altoids miłej zabawy i powodzenia :-)
A ja od dziś już nie ograniczam się w jedzeniu lodów. A tak na serio, to czy zauważyłyście, że w zajściu w ciążę pomagają same przyjemne rzeczy?
 
Mufcia super betka :-)
Altoids miłej zabawy i powodzenia :-)
A ja od dziś już nie ograniczam się w jedzeniu lodów. A tak na serio, to czy zauważyłyście, że w zajściu w ciążę pomagają same przyjemne rzeczy?

Dorotka, Antiope- dzieki, zrobie wszytsko zeby sie dobrze bawic z moim M.
Antiope masz racje, lody, orgazmy-same przyjemne rzeczy podczas staranek- trzeba ten czas wlasnie tak przezyc. ja tez od dzisiaj wcinam lody bez ograniczen....
 
reklama
Artemida, WanilaSky Gosia.....gdzie Wy sie dziewczynki podziewacie, napiszcie co u Was. Pozdrowienia

Jestem, jestem i niestety u mnie bez zmian. Starania trwają - na razie bezskutecznie. Ale jak powiedziała Antiope - to same przyjemne rzeczy i te starania rekompensują mi brak fasolki.
Altoids - trzymam kciuki - macie błogosławieństwo gina, chęci męża - no z tego to musi być bobas.
A propos - ostatnio trochę przytyłam - może to dobry znak... A ja się tak tym martwiłam...
 
Do góry