reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Wyłączyli mi prąd, ale już jestem

Altoids- przygotowania do świat w toku, jeszcze trzeba ubrać choinkę, popakować prezenty i takie tam drobiazgi zrobić....a co do staranek...postawiłam na spokój i luz, od prawie dwóch tygodni nie mierzę temp., staram sie nie mysleć za dużo, co ma byc to będzie....mam nadzieję,że mój Anioł Stróż czuwa na demną i pozwoli mi byc mamą:tak: i ....nie tylko mnie:tak::tak::happy2:
 
reklama
Altoids-kiedy miałaś ostatnią @ powiedz jak dokładnie wygląda to badanie beta-bardzo boję się pobierania krwi...do tej pory nie musiałam być temu poddawana. No i ile kosztuje?
Dzięki
 
Hi hi laseczki, splagiatowałam piosenkę dla dzieci (melodia o Trzech misiach), trochę ją przerobiłam i oto efekt:

@ ( małpa) dziś
miała do mnie przyjść
lecz drżała jak liść
oj drżała dziś...
Małpo nie bój się
dorwiemy cię
jak tylko pojawisz się
więc tylko odważ się ...


Tak będę ją witać w dniu spodziewanej @ w następnym cyklu hihi.
Kopiowanie w celu przepędzenia własnej wrednoty jak najbardziej dozwolone :-p
 
Dziewczyny kiedy testujecie-podajcie terminy??
Ja powinnam jutro jak @ nie przyjdzie... Miałam dziś dziwne bulgotanie w brzuszku...nigdy jeszcze takiego nie miałam:-)
Mam daleko do apteki (mieszkam na wsi) więc nie będzie to możliwe...
Jak tylko zatestuje to napisze??
Czekam na wasze terminki testowanki:-)
Pozdrawiam was przyszłe Mamusie
 
KasiuJ82 witaj i rozgość się :-)
dorotko ale dałaś czadu, jestem pewna że @ ucieknie gdzie pieprz rośnie:tak:
altoids heblujcie, heblujcie a efekty nazajutrz się pojawią:-D

resztę dziewuszek goraco pozdrawiam:-)
 
reklama
DOROTKO hymnu sie naucze i bede spiewac od nowego roku:-D
Termin owulacji wypada mi na sylwestra...hmm szampan ,sztuczne ognie bedzie nastroj:-)
 
Do góry