reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Ataatko tak wyczatywalam kiedy ebdziesz,wlasnie dzisiaj bylam pewno no i jestes,,pokazalas sie nam tzn niunieczke swoja,,,dziekujemy,,ppa

.Ewcia- powodzenie w strankach- dopiero dwa dni, ale wiesz nawet jeden dzien moze byc skuteczny!!!! Powodzenia!
no obadamy jak to bedzie....czas pokaze...

Witaj Altoids!
Ja jeszcze chciałabym wrócić do tego stawania na głowie... Czyżby jakaś nowa sprawdzona metoda?
no tez o tym myslalam,hehe stawanie an glowie,,ja takiej nie znam,,,...

Czesc laseczki
;-)Ewcia trzymam kciuki za testowanko.
Wszystkim zycze milego wieczorku....
nie dziekuje,ale ja kochana pod koniec stycznia,,a na pewno wczensiej ta wredna przylezie takze spoko...
jakby co to ja przypomne o tym,heheee
 
reklama
Witam poświątecznie:-)

Dorotko....twórczyni nasza...może teraz czas na powieść:tak::happy2:

Ataata....Darunia ..śliczna dziewuszka:tak::tak::tak:

Pozdrawiam cieplutko wszystkie staraczki:-):-):-):-)

Ciekawe co u Mufki, jeśli dobrze pamiętam to w czwartek miała być u gin....
 
Witam Kochane Dziewczynki!!! Tak mi glupio ze sie tyle czasu nie odzywalam... Eh, ciezko mi jest teraz nadrobic wasze posciki... Obiecalam ze odpisze kazdej z osobna... Tylko nie badzcie zle Siostrzyczki... Chce nadrobic najpierw wasze posciki zeby byc na biezaco co u ktorej sie dzieje a potem naprawde odpisze kazdej z osobna...! Chlip, chlip... Mam nadzieje ze nie jestescie zle:zawstydzona/y:... Caluje was wszytkie i do napisania....
 
Witajcie dziewczynki:-)
ataatko Darusia jest śliczniutka;-):-):tak::-D
altoids dziękuję Kochana, czuję się dobrze. Dokucza mi tylko kucie w lewym boku (tam gdzie rośnie fasolka), czasem kłuje dosć mocno więc sporo odpoczywam;-) sciskam Cię Kochaniutka i trzymam kciuki za owocne stranka:tak:
aga dziękuję za pamięć:-) faktycznie byłam w czwartek u gina ale dużo jeszcze nie powiedział. Fakt pęcherzyk ciążowy jest ( wtedy był 5 tydzień), serduszka jeszcze nie było słychać. Gina niepokoi że ponad pęcherzykiem zebrało się trochę krwi i zalega w macicy. Mówił ze tak się zdarza jak pęcherzyk zagnieżdża się nie bezpośrednio w centrum macicy tylko w rogu jak to jest u mnie. Dostałam duphaston 3 razy dziennie po 2 tabletki, w środę mam zrobic znów betę i progesteron, żeby zobaczyć czy ładnie przyrasta a w czwartek usg. Trochę się boję. Tak jestem troszkę przygaszona więc rzadziej się odzywam no i mam dużo odpoczywać więc Małż goni mnie od kompa. I nie potańcze sobie na Sylwestra, ani nie popiję:-) ale to żaden problem, dla fasolki wszystko!

pozdrawiam Was Kochaniutkie
 
Kochane dziewczyny...piszę żeby życzyć wam powodzenia-mi sie nie udało...:-( dostałam @ wczoraj...podle się czułam...i chyba jeszcze trochę się tak czuję...straciłam na chwilę wolę walki...nie mogłam przestać płakać...chyba wiecie jak mogłam się czuć...
I cóż nadchodzi nowy rok starania...
Pozdrawiam...
 
Mufeczko nie martw sie skarbie, Duphaston wspomoże twój organizm i z fasoleczką będzie wszytko ok.
Majeczko strasznie mi przykro. Tule cię
Madigirl no wreszcie się pojawiłaś. Oj nie ładnie nas tak porzucać haha
Aguś do powieści jestem cienka. Lubie sobie czasami porymować, no i zupełnie nie wiem dlaczego ale jakoś najlepiej mi idzie rymowanka z fasoleczką w tle hehe
 
reklama
Ataata- gratulacje, malutka jest przeslodziutka- sciskam mocno
Mufka- ciesze sie ze masz sie dobrze. Wszytsko bedzie dobrze, zobaczysz

Majeczko- nie wiem co mam powiedziec, po prostu przytlam Cie mocno, wiem co czujesz...za kilka dni bedzie lepiej i znow zaczniecie stranka- tylko sie nie zalamuj

Dorotka27 - trzymam kciuki za staranka w sylwestra- to wyjatkowa noc, wiec......;-)
Madagirl- fajnie ze jestes z nami. co u Ciebie?

dziewczyny - z tym stawaniem na glowie to jest doslownie tak ze zaraz "po" probuje zrobic cos na wzor gwiazdy- zeby zolnierzykom pomoc, a potem spie z pupa na poduszkach zeby byla wyzej- to strasznie niewygodne, ale czego sie nie robi dla fasolki....
 
Do góry