reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

:-D;-)
Dzien dobry..
Ja juz po pracy dawno i w domalu,,maz juz pojechal i ja sama z matem znowu...:-(,,ale tylko poltora tygodnia,takze moment zleci:tak::-)

Hej dziewczynki

;-)Ewciu, ale walnelas posta....hihihi..... chyba maz w nocy niezle Cie wymeczyl....... hihihi...... Przywitalas sie i zaraz ucieklas...... hihihi.......:-)

Wszystkim zycze spełnienia marzeń w 2008 roku.
nom a jak musielismy nadrobic zaleglości,a do tego na zaske tez trzeba bylo,hehee


Altoids Ty pierwsza po dzidzie w kolejce jestes. Trzymam kciuki, nowy rok, nowe cele, nowe marzenia i bedzie o.k.
no altodis ja tez trzymam,,kolejki teraz beda po fasolki niemilosierne,,,,

Witam Was Siostrzyczki w tym nowym 2008 roku!!!!
Ewcia81, Ataata, Dorota27, Altoids, Puchatka,Mamusiasynusia, Wanilia Sky, Idarnowska, Beata2710, Antiope, Sylcia31, Aga1108, Iwonka2006, Mufka, Ena, Majeczka02, Artemida, Loreta, Fifi, Elemiach, KasiaJ82 i wszystkie pozostale dziewczynki zycze Wam aby ten nowy roczek byl lepszy od poprzedniego... Z ostatnia kartka z kalendarza zerwijcie wszystkie zle nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreslcie niewarte w pamieci chwile i wejdzcie w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi sie na najwspanialszy bal swiata... SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
Ewcia81 mam nadzieje ze teraz juz bede z Wami przez caly czas... Naprawde zatesknilo mi sie za Wami...!!!
:tak:...
madgirl my tobie tez wszystkeiog naj naj...
My za toba tez,milo ptrzec,ze piszesz i jestes z nami...



Witjcie Dziewczyny w Nowym Roku! Ja też nam wszystkim życzę zafasolkowania... Wczoraj wróciłam z sylwestrowego wyjazdu w góry. Pozaglądam teraz tu do Was częściej :tak:
Ja dostałam @ w ostatnim dniu starego roku, co odczytuję jako dobrą wróżbę na nowy rok ... Biorę folik i zaczynam starania na poważnie ;-) Buduję dom, mam wplanie przeprowadzkę w wakacje, dobrze by było mieć już drugi dziecięcy pokój zagospodarowany :zawstydzona/y:
Miłego dnia Wam życzę!
no powodoznka w budowaniu domku i staraniu,,,

Witajcie dziewczyni w Nowym Roku 2008 :-):-):-):-):-):-)
witaj Ilonko,,,cieżaroweczko ty nasza...

I właśnie kupiłam na allegro testy owulacyjne, jeszcze zastanawiam się nad wiesiołkiem - czy któraś z Was wie dokładnie jak go stosować?
no to widze do dziela teraz...

Witam dziewczyny w nowym roku. Przed nami cały rok na starania o fasolki, na pewno uda się każdej z nas, nie może być inaczej:tak:
oczywiscie ze tak,,uda sie uda udaaaaa:tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-)
 
reklama
Witajcie dziewuszki:-)
Ostatnio mało mnie na forum bo jakoś mam strasznego lenia i ogólnie brak humorku:-( ale pamiętam o Was i z Nowym Roczkiem ślę Wam Kochane Staraczki całą górę świeżych fluidków:tak: to dla Was:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

jutro mam wizytę u gin i strasznie się boję czy krwiak się wchłonął. Oszczędzałam się do tego stopnia że nawet nie tańczyłam na Sylwestra.Siedziałam tylko przy stole i zajadałam się grzybkami i, ogórkami i śledziami :) Mam nadzieję że wszytko będzie dobrze. Wizytę mam na 17.30, jak wrócę to dam znać. Proszę trzymajcie kciuki;-)
 
Ja biorę wiesiołek 2 razy dziennie po 2 kapsułki od początku cyklu do owu. Później już nie wolno brać
 
No ja właśnie tak myślałam, że jutro masz wizytkę u gina. Kochana mamcia nad tobą czuwa i nie pozwoli, żeby coś złego działo się z fasoleczką. Czekam na wieści
 
Witam!
Dzisiaj czułam się na tyle źle że musiałam w pracy urlopik poprosić. Spałam jak zabita do 11 - koszmar - chyba jakieś choróbsko mnie dopada.
Mufka - daj koniecznie znać co u lekarza - na pewno wszystko jest w porządku.
Ewcia - półtorej tygodnia szybko przeleci. Poza tym jeśli staranka były owocne to nie jesteś już tylko z Matem.
Newfie - gratuluję budowy domku - to moje ogromne marzenie.
Altoids - trzymam kciuki.
Madigirl - witaj po przerwie.
 
reklama
Witajcie dziewuszki:-)
Ostatnio mało mnie na forum bo jakoś mam strasznego lenia i ogólnie brak humorku:-( ale pamiętam o Was i z Nowym Roczkiem ślę Wam Kochane Staraczki całą górę świeżych fluidków:tak: to dla Was:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

jutro mam wizytę u gin i strasznie się boję czy krwiak się wchłonął. Oszczędzałam się do tego stopnia że nawet nie tańczyłam na Sylwestra.Siedziałam tylko przy stole i zajadałam się grzybkami i, ogórkami i śledziami :) Mam nadzieję że wszytko będzie dobrze. Wizytę mam na 17.30, jak wrócę to dam znać. Proszę trzymajcie kciuki;-)
dziekujemy za fluidki...
nie boj kochana,,zobaczysz jak bije serduszko,swoje malenstwo,,takz epowinnas sie cieszyc,a to ze dbalas o siebie to bardzo dobrze...



Ja biorę wiesiołek 2 razy dziennie po 2 kapsułki od początku cyklu do owu. Później już nie wolno brać
kurcze ty tez,,wszystkie bierzecie wieska...;-)

Witam!
Ewcia - półtorej tygodnia szybko przeleci. Poza tym jeśli staranka były owocne to nie jesteś już tylko z Matem.
.
mam andzieje,ze w sumie dzionek zlecial....co ty,ja mam od wczoraj owulke i plodne takze nie wierze w fasolke u mnie....bo my wczesniej miesilsmy staranka,,a tera zpowinny sie zaczac,,od dzisiaj,,no ale tak to bywa...
jak maz wroci to sie okaze,,kolo 20 stycznia.....
 
Do góry