reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

dzięki dziewczynki za miłe słowa i za kciuki;-) z Wami mi lepiej:tak:
madigirl nic nie nabroiłaś Kochana:-)ale nie opuszczaj juz nas na tak długo:tak:
 
reklama
Dziewczyny, czy używacie testów owulacyjnych? Własnie je zamówiłam jak pisałam, ale nie jestem pewna jak je stosować... Nie widzę większych zmian w śluzie w całym cyklu... Cgyba zacznę też mierzyć temperaturę - jak ona się powinna zmieniać i kiedy najlepiej ją mierzyć? :zawstydzona/y:
Pozdrawiam Was ciepło, dobrze mieć gdzie zajrzeć :tak:
 
Dziewczyny, czy używacie testów owulacyjnych? Własnie je zamówiłam jak pisałam, ale nie jestem pewna jak je stosować... Nie widzę większych zmian w śluzie w całym cyklu... Cgyba zacznę też mierzyć temperaturę - jak ona się powinna zmieniać i kiedy najlepiej ją mierzyć? :zawstydzona/y:
Pozdrawiam Was ciepło, dobrze mieć gdzie zajrzeć :tak:

Tempkę mierzy sie zawsze z rana, po minimum 3 godzinach snu, nie wstając z łóżka najpózniej do 8. 00 rano. Zawsze o tej samej godzinie. Najlepiej mierzyć waginalnie:tak:
 
A może być mierzona takim termometrem na podczerwień - bardzo doładny ale chyba tylko mierzy się nim na czole-skroni lub w uchu...
 
A może być mierzona takim termometrem na podczerwień - bardzo doładny ale chyba tylko mierzy się nim na czole-skroni lub w uchu...

Nie wiem :szok:. Najlepiej mierzyć rtęciowym owulacyjnym lub elektronicznym owulacyjnym, żeby można było odczytać wynik z dokładnością, 0.01
 
Ten też ma dokładność do 0,01, tylko nie wiem co z miejscem pomiaru. Któraś z dziewczyn może wie, czy ma znaczenie? Czy to po prostu ma być dokładny pomiar temperatury ciała?
 
Witajcie dziewczynki.
Nie było mnie troszke, ale już się poprawiam. Tak wogóle to zycze wam wszystkiego naj naj najlepszego w nowym roku i oczywiście ślicznych fasolinek i bobasków jescze w tym roku.
Puchatka, Idarnowska, Sylcia31, Mamusiasynusia jak tam sie czuja nasze przyszle mamusie?? Dawno nie wysylalyscie fluidkow! A my staraczki bardzo tego potrzebujemy...! Teraz poprosze o podwojna dawke dla kazdej z nas:tak:...
````````````````````````````````````````````````````
````````````````````````````````````````````````````
````````````````````````````````````````````````````
````````````````````````````````````````````````````
To zaległe fluidki - różowe i niebieskie - na chłopca i dziewczynke - tak więc łapcie, które chcecie. Tylko, że ja sama niewiem czy chłopiec czy dziewczynka rośnie w moim brzuszku.
Tak wogóle to nie zapeszając od trzech dni widze u siebie poprawe. Moje spacerki do kibelka ustają i mam nadzieje, że ustaną do końca. Senność mi się nasila i zastanawiam się jak ja wróce do pracy - oczywiście jeśli ginek mi pozwoli.
Nie moge doczekac się USG, które mam 10 stycznia, boje się troche, ale odganiam od siebie złe myśli.

Mufeczko daj szybko znac co tam słychac u ciebie po iwzycie. Tylko nie zamartwiaj się jeśli krwiaczek jescze będzie, bo one potrafią długo sę wchłaniać. Mi ginek powiedział, że mój jest duży i pewnie bedzie się wchłaniał najmniej 6 tygodni. W każdym razie na dzidzie to nie ma wpływu, więc się nie martw kochana.

Newfie ja też miałam kupić sobie testy owulacyjne, ale nie zdążyłam. U mnie to ginek najpierw sprawdzał kiedy mam owulacje tz. chodziła do niego na USG, aby okreslić kiedy to jest dokładnie i okazało się, że całkiem w innym terminie niż myślałam. Tak mi wszystko policzył, wymerzył i trafiliśmy, coprawda po 9 cyklach, ale w pierszym po jego kontrolach.Życze powodzenia. A testy to mój ginek tez polecał.
 
hellołka,,,ale sie obzarlam,zaraz pekne,,buuu
łakoma ja jestem,juz nie moglam,,ale oczy chcialy,a dupa nie,,no ale ja madra wcisnelam wsyztsko,hehe,,teraz mam normlanie w gardle,,blee...hehihii..ale dam arde...........a dupsko mi rosnie,ech

Witajcie dziewczynki.
Nie było mnie troszke, ale już się poprawiam. Tak wogóle to zycze wam wszystkiego naj naj najlepszego w nowym roku i oczywiście ślicznych fasolinek i bobasków jescze w tym roku.

````````````````````````````````````````````````````
````````````````````````````````````````````````````
````````````````````````````````````````````````````
````````````````````````````````````````````````````
To zaległe fluidki - różowe i niebieskie - na chłopca i dziewczynke - tak więc łapcie, które chcecie. Tylko, że ja sama niewiem czy chłopiec czy dziewczynka rośnie w moim brzuszku.
Tak wogóle to nie zapeszając od trzech dni widze u siebie poprawe. Moje spacerki do kibelka ustają i mam nadzieje, że ustaną do końca. Senność mi się nasila i zastanawiam się jak ja wróce do pracy - oczywiście jeśli ginek mi pozwoli.
Nie moge doczekac się USG, które mam 10 stycznia, boje się troche, ale odganiam od siebie złe myśli.
.
no my tez tobie naj...
biore różowe..albo niebieskie,hehe sama nie wiem,biore wsyztskie....
USG super sprawa,,na pewno sliczna dzidiza juz u ciebie w brzuszku,,,bedziemyz toba wyczekiwac,,,,no i bedziemy na foty czekac...
 
reklama
Do góry