reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Hejka!!! Ale sie dzisiaj ubawilam... Moj genialny mezulek zapytal sie mnie kiedy mam ewolucje... Ja sie go pytam o co mu chodzi... A on... No to co wtedy Ci jajeczko dojrzewa.... Hehe... Misku to owulacja... nie ewolucja....

Ewcia hehe, to ja jak najbardziej bede krakac;-) TROJACZKI DLA EWCI, TROJACZKI DLA EWCI.... Nic sie nie boj... Juz ciocie z BB Ci pomoga w opiece nad malenstwami... Chociaz szczerze mowiac ja nie wiem czy bym sobie poradzila z taka swieta trojca... Ja sie boje ze z jednym brzdacem nie dam rady a co dopiero ze slodkimi trojaczkami...Eh... Oki Ewcia, zycze Tobie tego co Ty sobie wymarzysz Slonce... bo to tylko Ty wiesz czego chcesz od zycia... Wszystkiego naj z okazji ze nie ma okazji....
 
reklama
Madigirl ewolucje przechodzisz, powiadasz hihihi ;-)
Beatko raportuję, ze pói co efektów brania wiesiołka u mnie nie widać :no:. Do po południa zero śluzu. Czuję sie mokra i tyle :-D. Teraz jakby co śluz znowu zakłócony przytulankiem wiec nie wiem jaki jest na prawdę :-p
 
Beatko- na sama owulke? ale facet ma wyczucie....Kobitko- pirwszy strzal i jestes zafasolkowana. Chyba juz lykasz kwas foliowy?
 
Altiods działo się, działo hehe. Staram się co dwa dni zeby plemniczki wzmocnić ale nie zawsze się da tak czekać :-p Ale za dwie fasolki to ja dziękuję :szok::baffled:

Miłego dzionka laseczki :-)

Dorotka, my tez tak robimy z M, dzien staranek i potem 24 albo 48 godzin przerwy, i znow staranka i tak w kolko, to dobre dla zolnierzykow, podobno w trzecim wytrysku pod rzad ( to znaczy nie tak do konca pod rzad tylko ze tej samej nocy) to juz nie ma ani jednego plemniczka....wiec trzeba dawac im troache czasu zeby mialy szanse dojrzec i wylezc na swiatlo dzienne...hihi\......
 
ja zaraz musze leciec popracowac, ale jeszcze napisze jak u mnie: a wiec juz jest po starankach, teraz mam 18 dzien cyklu. narazie spokoj zachowuje, chce mi sie okrutnie spac, ale nie wiaze tego z fasolka, bo zima zawsze chce mi sie spac dlugo, no a poza tym jest jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek objawy. Tempka 37 stopni. w piersiach zadnych zmian, brzuszek taki troszke cmiacy jak na @....No to tyle.
Staram sie nie nakrecac, ale wiecie jak jest- gleboko w serduszku mam nadzieje, jak co miesiac ze, a moze akurat w tym miesiacu......:tak:No nic zobaczymy. Fluidki wchlonelam....
Bzuiaki dla Was kochane i milego dnia i oczywiscie pozniej tu zagladne.pa
 
Altoids, to trzymam kciukasy za ciebie, ja mam za tydzień owulkę, ale czekam jeszcze na testy owulacyjne, myślałam, że dzisiaj do mnie przyjdą, ale jeszcze ich nie mam. Mam nadzieję, że poczta nie nawali.
 
:-) Altoids pierwszy raz wraca na owulacje, zawsze wracala dzien przed @... hahaha.... biedak. ;-) Wiec teraz sobie ..... no wiesz co......hahaha...... A z tym strzalem to zobaczymy, jak bedzie.
Mam nadzieje ze sie uda, jak nie:confused: to jeszcze troszke wam tu na watku pomarudze.....hahaha.....:blink:

:cool2: Wanilia Sky ja jak robila te testy owulacyjne, to troszke sie wkurzalam. Ale zycze szczescia.:-D
:-)Altodis trzymam mocno kciuki za Ciebie.:-D
 
Witajcie dziewuszki:-)
po pierwsze to góra fluidków dla Was
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
przepraszam że znów będę pisać na swój temat ale wiadomości od ginka są dobre więc muszę się z Wami Kochane nimi podzielić:tak:Otóż wszystko juz jest w porzadku, krwiak się ładnie wchłonął, tak ładnie że nie ma śladu!!!! Tydzień temu było widać tylko pęcherzyk, a dziś jest juz zarodek i widziałam mały migający punkcik, który doktorek nazwał słodko "serduszkiem fasolki". Betka przyrosła z 900 do ponad 25000. Duphaston mam jeszcze brać ale doktor zapewnił że wszystko jest w porządku. Jestem bardzo szczęśliwa!!!! Dziewczynki warto było czekać te 2 lata na tak cudowną chwilę i jedno jest pewne! Wy tez się doczekacie! Pamiętajcie że stale Wam kibicuję!!!! Wielkie przytulasy:-D
 
Mufka, super wieści. Wiedziałam, że wszystko bedzie dobrze. Teraz dbaj o siebie a fasolka niech zdrowo rośnie.
A fluidki łapie, oj łapie:tak::tak::tak::-):-):-)
 
reklama
Do góry