reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

czesc Kochane- ja sie wlasnie obudzilam. Zwolnilam sie dzis wczesniej z pracy, pod pozorem wysokiej goraczki i biegunki. Po prostu nie chcialo mi sie tam siedziec.
Przyszlam do domu, poplakalam, i zasnelam z tego wszytskiego.
macie racje, za szybko zrobilam test, powinnam poczekac jeszcze kilka dni, ale na opakowaniu bylo napisane ze wykrywa ciaze 5 dni przed spodziewana miesiaczka, wiec pomyslaalm ze sprobuje.
No nic teraz juz przynajmniem wiem, choc moja tempka jest nadal 37.2,

a powedzcie mi dziewczyny z wlasnego dosiwadczenia, czy jak na tych testach pisza ze wykrywa 8 dniowa ciaze to jest to prawda czy po prostu oni tak pisza?
altoids zdecydowanie tylko tak piszą, bo testy nie wykrywają tak młodej ciąży, jedynie beta może w tej sytuacji wskazywać na fasolkę. Tak jak dziewczyny pisały, najlepiej testować w dzień oczekiwanej @ lub dzień po. Nie ma @, jest nadzieja. Wrzesień czeka na Ciebie, więc bądź dobrej myśli:tak::-)
 
reklama
Dziekuje Wam kochane!!!
cholercia,no ze ja wczesniej o tym z Wami nie pogadalam, tylko tak sie pospieszylam. No ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Od nastepnego razu testuje dopiero po terminie.
Moreme- tak by bylo fajnie byc wrzesnioweczka, ale ja sie chyba na wrzesien nie zalapie, no ale zobaczymy, poki co @ nie ma, wiec macie racje- jest sznasa.

Za to my mamy dzisiejsza kandydatke na wrzesien. Aga jak juz potwierdzisz, to prosimy o fludki, moze zacznie sie od samego poczatku 2008 - dobra passa dla nas wszytskich..,....dzieku Tobie....

Caluje Was wszytskie i zycze Wam milego wieczorku
 
Altoids kochana poczekaj do @ jak sie nie pojawi, to 3-4 dni po terminie zrob sobie bete i bedziesz miala pewnosc w 100%. Z tymi testami jest roznie i @ tez. Moja kolezanka byla w ciazy i przez 3 miesiace miala plamienia, ktore wziela za @. I nie smuc sie, wszystko sie ulozy.

Wszystkim zycze udanego wieczorku
 
Te testy to podpucha. Najszybciej to ewentualnie dzień przed @ mogą u coniektórych pokazać, ale nie musi
 
Beatko, Dorotko- ale sie sfrajerowalam z tymi testami, myslac ze one pokazuja ciaze tak jak pisza na pudelku... juz tak nie bede wiecej wczesnie testowac, od dzisiaj sie poprawiam i nie ma mowy o testowaniu wczesniej niz po @.
Co do bety to wiesz, Beatko ja jestem w USA wiec nie mam tu tak latwo z ta betka, tu chyba jeszcze gorzej z sluzba zdrowia niz w naszym rodzimym kraju...i moze te testy tutaj tez jakies felerne sa... chociaz ja mysle szczerze ze dostane ta @ bo juz mam wszytskie objawy nadchodzacej wredoty...

No a co u Was kobitki slychac.... jak staranka ida i przygotowanka do staranek?
 
Altoids, też trzymam kciuki żeby się małpa od Ciebie z daleka trzymała... Tempka sie utrzymuje, nadzieja też powinna :)
U mnie nic nowego, nawet przytulanka nie było, tacy padnięci wieczorem jesteśmy :wściekła/y:
Ale do owu jeszcze trochę, w piątek zacznę robić testy... Temperatura dalej utrzymuje się prawie identyczna. Kiedy ma wzrosnąć lub spaść (przy owu?)

Pozdrawiam Was ciepło!
 
Witajcie dziewczynki:-)

Właśnie zaczynam się martwić czy ja mam w ogóle dni płodne. W poniedziałek i wtorek bolał mnie brzuch jak na owulkę, ale testy jak na razie nic nie wykazały, cały czas druga kreska jest jasniutka, mam nadzieję, że na dniach będę ją miała, testy starczą mi do niedzieli i oby do tego czasu się pojawiła. Zaczynam się dołować tym faktem:wściekła/y::wściekła/y:
 
Wanilia_sky, czy Ty mierzysz tempkę? Bo testy mogą być niepewne... Ja zaczynam testować w piątek, bo według Fertility Friend owu powinnam mieć 14.01, a według tickera z Lilypie dopiero 16.01 :confused: Do tego mierzę tempkę...
Powoli się zastanawiam co zrobię jak się okaże że nie mam owulki :baffled::szok:
 
Witajcie:tak:
altoids Skarbie, w kwestii testów zgadzam się w 100 % z tym co napisały dziewczyny. Póki nie ma @ to zawsze jest szansa. W cyklu , w którym mi się udało brzuch pobolewał mnie tak samo jak na @, byłam pewna że się pojawi, nawet do tego stopnia że juz było 3 dni po terminie @ a ja nie chciałam testować bo wszystkie objawy wskazywały na to że przyjdzie a ja po raz kolejny się rozczaruję.Temperaturkę miałam ponad 37 i tak jest do tej pory, więc .... masz szansę Kochana. Przytulam ciepło:tak:

newfie, vanilia sky, beatko, ewciu,dorotko, moreme, sylciu witajcie:tak:
 
reklama
Newfie tempka tuż przed skokiem spada zazwyczaj po czym wzrasta by utrzymywać się powyżej linii temp niższych. Dzień skoku nie jest jednoznaczny z dniem owulacji. Owulacja może być zarówno w dzień skoku jak i nawet do 2-3 po nim.
Wanilia_sky jeśli druga krecha jest nadal bardzo blada to odczekaj z jeden dzień i dopiero testuj, bo nie starczy ci testów.
Miłego dnia laseczki
 
Do góry