reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Newfie, tempki nie mierzę, bo dwa tygodnie temu termometr mi się zbił, i jakoś zawsze mi nie po drodze do apteki po nowy, hehe, ale dzisiaj na bank idę sobie go kupić.
mufka witaj, co u ciebie kochana
 
reklama
Dorotko, dzięki, też wczoraj tak myślałam, aby odczekać z jeden dzień, bo szlag mnie trafi jak mi testów zabraknie:wściekła/y:
 
witaj wanilia sky:-)
no to udanego zakupu termometru życzę i oby przyniósł Ci szczęście;-)
a u mnie rano mdłości, potem spokój i na wieczór znów mdłości, ale przytulania z kibelkiem jeszcze nie było. Paradoksalnie to cieszę się z tych mdłości bo dzięki nim wierzę że faktycznie jestem w ciąży i co najważniejsze, że maluszek się rozwija. Bo tak naprawdę to chyba jeszcze na 100 %do mnie dotarło jakie mnie spotkało szczęście:tak:następną wizytę mam we wtorek, cieszę się że krwiaczek ładnie się wchonął, duphaston cały czas biorę, zobaczymy co dr powie we wtorek. Pozdrowionka:tak:
 
Dziewczyny, czy wiecie coś na temat solarium po ewentualnym zafasolkowaniu? Ja korzystam raz w tygodniu (mam bardzo jasną karnację więc podtrzymując lekką opaleniznę lepiej się czuję :)) i tak się zastanawiam czy po owulce nie zrezygnować... Ale też nie chcę przesadzać rezygnując ze wszystkich przyjemności niepotrzebnie ;)) Promienie UV działają chyba tylko na skórę więc nie powinne szkodzić wewnątrz... Co o tym myślicie?
 
Dziewczyny, czy wiecie coś na temat solarium po ewentualnym zafasolkowaniu? Ja korzystam raz w tygodniu (mam bardzo jasną karnację więc podtrzymując lekką opaleniznę lepiej się czuję :)) i tak się zastanawiam czy po owulce nie zrezygnować... Ale też nie chcę przesadzać rezygnując ze wszystkich przyjemności niepotrzebnie ;)) Promienie UV działają chyba tylko na skórę więc nie powinne szkodzić wewnątrz... Co o tym myślicie?

Jak siostra była w ciąży to miała zakaz korzystania z solarium. Poszukaj na necie info o tym
 
Newfie - nie wiem jak jest z solarium chociaż bardzo bym ci chciała pomóc.
Mnie z kolei nurtuje coś innego - czy farbowanie włosów na początku ciąży faktycznie jest takie złe? Nie wyobrażam sobie kilka miesięcy patrzeć na odrosty....
 
Hejka Kobitki!!!!
Teraz to ja juz zglupialam moje drogie... Od okolo tygodnia zaczelo mnie tak jakos tlic w podbrzuszu... Nie jest to bol ale czuje ze cos sie tam dzieje... Troche mnie w krzyzu boli... Nie wiem co sie dzieje... Temp dzisiaj mialam 36,83... Myslicie ze to moze byc moja upragniona @...?? Ten taki niby bol czuje z jednej strony bardziej... Eh... Co sie ze mna dzieje?? Ja juz nie mam sily na ten moj organizm...

Aga 1108 GRATULUJE DWOCH KRESECZEK...Teraz czekamy na fluidki od Ciebie jak juz bedziesz pewna na 100 %...

Altoids trzymam kciuki zeby wredota @ nie przyszla... Temp bardzo ladna...Takze moze juz u Ciebie pod serduszkiem mieszka maly Aniolek... Ale z tescikiem jeszcze chwilke poczekaj Sloneczko.
 
reklama
Newfie - nie wiem jak jest z solarium chociaż bardzo bym ci chciała pomóc.
Mnie z kolei nurtuje coś innego - czy farbowanie włosów na początku ciąży faktycznie jest takie złe? Nie wyobrażam sobie kilka miesięcy patrzeć na odrosty....

Mam siostrę fryzjerkę. Najbezpieczniej jest farbować włosy w drugim trymestrze. Najlepiej każda z was niech osobno to skonsultuje z gin. Ja osobiście w 1 i 3 miałam zakaz ze względu na pierwsze poronienie. Ale siostra farbowała sobie całą ciążę. Zatem najpierw konsultacja z gin a później działanie :tak:
 
Do góry