reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Czesc wszystkie Starajace Sie :) Przeczytalam wszystkie strony tego watku i wydaje mi sie ze trafilam bardzo dobrze :) wiec dolaczam sie do Was jako nastepna Starajaca sie :)

Mam prawie 29 lat i probujemy z mezem juz od grudnia ale narazie nic... ale bylismy chorzy w styczniu na Hepatitis A po wycieczce do cieplych krajow - bylismy w szpitalu i chorowalismy przez 2 miesice - teraz oczywiscie sa inne dolegliwosci (oparzona reka i skrecona stopa) ale ja sie nie daje i przytulanko ma miejsce regularnie kiedy musi bo chociaz oboje chcemy dzidziusia to jakos moj moz moze sie opanowac a ja nie :( czy u Was tez tak jest??? mezczyzni sa tacy spokojni - bardzo to jest wkurzajace ale ktores z pary chyba musi byc, co?? ja oczywiscie placze przy kazdym @ i jednej kreseczce i powiedzialam sobie ze juz nie testuje tylko czekam na inne znaki dopoki sie znow poddam tej torturze (tzn. testowaniu:)

No wiec dolaczam sie do majowek... i czekamy na dobre wiesci od wszystkich Starajacych sie - zycze szczescia i dobrych przytulanek :)
 
Witaj Kiciu...z tym facetami to prawda....ja tez kazda rzecz mocno przezywam, a moj spokojny, tak spokojny, ze az wkurzajacy. :D CHcialabym, zeby troche poprzezywal ze mna, tak mocno, tak okazujac to na zewnatrz, a tu nic ;) ale odkrylam, ze wewnatrz tez to przezywa, tylko tego nie pokazuje, no coz juz tak pewnie musi byc i trzeba sie po prostu przyzwyczaic :D
 
Hej Kicia :) świetnie że dołączylaś do nas. :)
Swoją drogą to faceci tak mają,że wszystko skrywają w środku, a my chcemy się pochwalić, pogadać itd dlatego świetnie że mam was.
duża buźka :)
 
Witajcie;)!
to z facetami to prawda..ale mój też potrafi coś tak spontanicznie..radosć okazac..np...poprzedniego cyklu..jak powiedziałam, ze chce dzidziusia..było tulanko..i zaraz przed 22 poleciał kupic (już)picolo..pryszłej mamie nie pozwolił pic alkoholu:):):):)..i cieszyl sie bardzo;)..no, ale to była chwila emocji..poxniej..niee..no, musimy uzbroic sie w cierpliwośc:(..tn jedne raz spróbowaliśmy..nic z tegog niew wyszło..i wiecje sie nie staralismy:(..
 
Agnezzz tak wlasnie - denerwujace to no alez ktores z nas musi chyba byc spokojne co? niestety :)
Izabelka wiem ukrywaja to ale kto potem wybucha znienacka?? facet... a to nie jest dobre dla zrowia ani samopoczucia :(
 
Margolis no wlasnie - na poczotku myslalam ze to tylko moj tato ale potem zobaczylam ze moj mezus robi to samo ....
no ale prawda jest ze mnie to uspakaja ta jego "anielska" cierpliwosc :) Ale powiedzialam jak to czerwca nic nie wyjdzie to idzie na testy.... niestety :( no i nie byl za bardzo zadowolony z tego ale sie zgodzil - sloiczki juz na niego czekaja :)
 
My dzisiaj pogadaliśmy i ustaliliśmy, że od czerwca pół roku starania i jak nam sie nie uda to idziemy na badania. Zobaczymy, bo jak narazie, to za mocno się nie przykładaliśmy... pozdrawiam
 
reklama
Ja już teżzdecdowanie stawiam na czerwiec a jak nic nie wyjdzie to na badania! Oby nie były potrzebne!
 
Do góry