reklama

a może tak podróże... :--))))

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez trysia77, 18 Czerwiec 2007.

1. trysia77

trysia77 Fanka BB :)

Kochanee..czy naprawdę żadna z Was nie interesuje się podróżami!!!??? Ja kocham fakt teraz troszkę trudniej realizowac się ...ale jeżdż gdzie się da i keidy się da...Kocham kraje Bałkańskie...chorwację... w najbliższych wakacyjnych planach mamy czarnogórę i juz nie potrafię się doczekać... :-):-):-):-):-)

2. madzialena

madzialena Początkująca w BB

ah ja tez kocham podroze! wlasnie mam kilku miesieczna przerwe ze wzgledu na rosnacy brzuszek :) ale juz na przyszly rok planuje kolejne wypady :) z maluszkim oczywiscie :) pozdrawiam goraco

3. reklama
  4. Loreta

Loreta Przyjaciółki 2008

O temacik dla mnie. Uwielbiam się włóczyć. Włoczę się z mężem i 4 letnim synkiem. I powiem Wam, że Polska jest piękna. Mamy śliczne góry, piękne zamki, a krajobraz nadmorski to bajka.
    W tym roku byłam na 13 wycieczkach. Zaczęłam od Wadowic w rocznicę śmierci Jana Pawła II, potem Beskid Śląski - Krynica, Jaworzyna Krynicka, Beskid Żywiecki - Babia Góra (percią akademicką), Tatry Polskie - dolina Chochołowska, Lejowa, Kościeliska (w poprzednich latach bez synka przeszłam całe Tatry), Beskid Wyspowy - Luboń Wielki (śliczna górka), Pieniny - Trzy Krony, Sokolica, Czerwony klasztor (Słowacja), potem wycieczka pt. Zamki Wschodniej Galicji (Łańcut, Przeworsk, Przemyśl, Krasiczyn), wycieczka pt. SZlakiem Orlich Gniazd kończąc na Jasnej Górze-CZęstochowa (ruiny małopolskich zamków),
    Jej mogłabym tak pisać i pisać.
    Polecam Wszystkim przewodnik Pascala "Polska na weekend"
    Potem zapuściliśmy się na Słowację. Zwiedziliśmy ruiny zamku Spiskiego, jaskinię Bielską. I Tatry Słowackie (Wielicki Staw, Popradzki Staw, Dolina Mięguszowiecka, Hińczowe stawy (ponad 2000m npm) i wszędzie był z nami 4 letni synek.
    WAKACJE to też Polska.Zwiedzaliśmy co się dało
    Toruń, zamki krzyżackie - Golub-Dobrzyń, Radzyń Chełmiński, Nowe, Sztum, Kwidzyń, Malbork, a potem morze. Krynica Morska, Wyspa Sobieszewska, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Hel, Puck, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Łeba i okolice(tam Słowiński Park Narodowy), Ustka.
    Na koniec roku w grudniu wylądowaliśmy na Ukrainie, zwiedziliśmy Lwów (piękne miasto, takie Polskie).

5. mamabartusia

mamabartusia Fanka BB :)

Loreta nieźle:tak:, kawał Polski zwiedziliście. Ja też uwielbiam podróże. W czasach ''przedbartoszkowych'' udało nam się wybrać w parę ciekawych miejsc na tzw. stopa, świetna sprawa, polecam wszystkim :-D oczywiście przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności. W ten sposób udało nam się zobaczyć kawałek słowackich Tatr, Poprad, Cieszyn(polski jest prześliczny, Czeski taki sobie), Niedzicę i parę innych miejsc. Teraz siłą rzeczy nie da się na stopa, ale za to chwilowo jesteśmy poza Polską i też staramy się zobaczyć jak najwięcej. Nie mamy samochodu, ale już z kilkumiesięcznym Bartoszem jeździliśmy np. pociągiem czy autobusem. Ja nie mogę za długo usiedzieć na miejscu, ciągnie mnie w świat kiedy za długo nigdzie nie jedziemy:-)

6. Medio

Medio Fanka BB :)

O to musze sie zaopatrzyć w te książkę.:tak:

7. Coyote

Coyote Mama Gracjana i Mateusza!

JA UWIELBIAM PODRÓŻE!!!!! Nie przeszkadzał mi brzuszek pod nosem a jak sie urodził synek wyjechalismy na tydzien jak mial 3 miesiace, caly czas gdzies podrozujemy, uwielbiamy zwiedzac, poznawac nowe miejsca, to jest to co mnie pasjonuje...

8. vicealigator

vicealigator Początkująca w BB

9. Lorcia Babelek

Lorcia Babelek Początkująca w BB

W ciazy latalam do 36 tygodnia moja mala leciala ze mna w brzuchu 27 razy. Od urodzenia , 1 wszy lot 8 tyg , juz latala 14 razy i doskonale to znosi tylko przystawialam ja do karmienia w czasie startu i ladowania. Dzis zalewa sie ze smiechu jak sa jakies turbulencje ma wrazenie ze to karuzela !

Znalazlam nowy sposob na podrozowanie , nie jezdze po hotelach tylko wynajmuje tzw " apartamenty " wychodzi taniej. Znalazlam sporo na Eurolocal
    Poza tym korzystalam z takich systemow jak wymiana mieszkan z osobami z zagranicy , oni tez maja dzieci wiec oni jechal do mnie a ja nie bralam ze soba wozka i calego majdanu . Super sprawa polecam . Z tego co widzialam Eurolocal tez proponuje zamieszczanie ogloszen do wymiany . Musze sie wzsiac za szukanie czegos ciekawego na wakacje .
    Pozdrawiam

10. reklama
  11. Street_man

Street_man Gość

Często wyjeżdżacie poza granice?
    Jest taki program - pewnie obiło Wam się o uszy "Hospitality Club" - wpiszcie w wyszukiwarkę - dowiecie się więcej z innych źródeł, żeby było bardziej wiarygodnie:)

Hospitality Club to taki program partnerski, społecznościowy, gdzie ludzie udostępniają miejsce w swoim domu dla innych. Czyli chcesz jechać na Ohio - szukasz takich osób w serwisie - pytasz się czy mają wolny pokój dla Ciebie i powiedzmy jeszcze dwóch osób, czy mają czas i chęci - jeśli tak.. jedziesz:) zakwaterowanie masz gratis:) i domową, prawdziwą amerykańską atmosferę.
    Tu link to oficjalnej, polskiej strony hospitality club: http://polski.hospitalityclub.org/indexpol.htm

Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 Styczeń 2009
  12. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Oj ja uwielbiam podrózowac.Ale oczywiscie zwiazane jest to z jakimis kosztami.Czy macie swoje sprawdzone, ulubione biuro podrózy ?

Poleć forum