reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a moze zdjecia kacikow naszych Malenstw

Sliczny pokoik Kasiu :) tez myslelismy nad takimi swiecacymi elementami ale akurat nie bylo a ze ja bylam niecierpliwa to kupilismy misie i pszczolki . Teraz szukam lampki do pokoiku bo jest tylko gorne swiatlo. Teraz siadam sobie w tym pokoiku i rozmyslam, troche sie boje ale zawsze po takich glupich myslach mowie sobie ,ze nie ja pierwsza i nie ostatnia :D
 
reklama
Dzięki dziewczynki :) cieszę się, że pokoik się spodobał :)

Monika, ja też tak robię. I też się boję więc to chyba normalne ;) My kupiliśmy lampkę księżyc w Ikei (na jednym ze zdjęć widać jej dolną połówkę), a oprócz tego junior ma jeszcze małą pomarańczową lampkę z moich czasów panieńskich- mam do niej ogromny sentyment a nigdzie indziej w mieszkaniu nie pasuje więc stoi u niego ;) Światla to mu nie zabraknie bo do tego jest jeszcze gorne swiatlo oczywiście ;D ;D ;D A twoje paski są śliczne :) My też na początku myśleliśmy o takich ale wybraliśmy naklejki z Kubusiem, które gryzły się z każdym paskiem we wzorki dziecięce, więc wybraliśmy neutralny. Przyjemnie urządzać kącik dla maluszka, nie?
Pozdrawiam :) :)
 
Kasiu, śliczny i cieplutki pokoik. Widać, że bardzo czekacie na tego malucha. Udało się Wam, Bartuś napewno będzie zadowolony.
Nasze chłopaki mają takie same przewijaki. (Człowiek nie czuje jak mu się rymuje - hihi)
 
a oto kacik naszego Malenstwa... oraz prezentacja swiatecznego prezentu ;)
pc22023310cl.jpg
pc22023111gy.jpg
 
Mały końcik Noe
urodzicw7512kf.jpg

Będziemy mieć wspólny pokój ale chyba się pomieścimy,szczegolnie że materac był kupiony z myślą o spaniu z Kapselkiem ;D
urodzicw7494mj.jpg
 
Dziewczynki!

Piękne pokoiki i kąciki dla maluszków. :laugh:
My jak narazie mamy wyznaczone miejsce w którym stanie łóżeczko Zuzanki w naszej sypialni. Za pranie ciuszków , pościeli biorę się po 1 stycznia . Moja mama już zadeklarowłą pomoc przy praniu i prasowaniu. Co ja bym bez niej zrobiła. Stelaż łóżeczka stoi jak narazie na strychu i mój mąż złoży je pewnie dopiero przed moim wyjściem ze szpitala.
Przede mną jeszcze ostatnie zakupy (trochę ciuszków, kosmetyki , pieluchy, wanienka).

Jak już Zuzia będzie miałą urządzony swój kącik oczywiście go wam zaprezentuje.
 
reklama
Do góry