reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aaa... czyli jak zasypiają Nasze maleństwa

mamy ju ż 3 dni za sobą bez drzemek i spanie nocne 21 jest fajnie tylko trochę jakiś dzień bardziej nerwowy bo mały jakiś taki byle jaki ale za to wcześniej zasypia i śpi ładnie do jakiejś 5 nad ranem
 
reklama
moje dziecko spi w niemowlecej jeszcze klatce i jest mu dobrze. W sierpniu bedziemy z m sami budowac lozko to napewno sie pochwale. Wszystko od podstaw sami. W dzien po przedszkolu pada na dwie godziny 14-16. Na sile go wybudzam. Klade go bez zbednych ceregieli pidzamka piciu buzi i do wyra. Wieczorem po kolacji, jest kapiel, siusiu, bajeczka, odprowadzenie taty do spania, powrot piciu siusiu, kolysanka wyrko i spac. Wszystko zabiera okolo 40-50 minut (bez kolacji) wiec mlody laduje w lozku okolo 20:30h.
 
moje dziecko budzi sie w nocy i mowi ze widzi "krowe":baffled:jakies sny ma chyba,a tak to przezywa bozz...mam nadzieje ze to szybko minie
 
moj najstarszy w zlobku spi w ciagu dnia. W domu zazwyczaj jest problem zeby go polozyc, ale koniec koncow zasypia. jak nie spi w ciagu dnia to zaczyna wariowac ze zmeczenia. A spac potrafi nawet 4h. zazwyczaj jest to 3-3,5h.
Ciesze sie natomiast bo udalo nam sie zalatwic sprawe nocnego zasypiania, w koncu jest tak jak powinno byc ;-) ze zasypia sam.
 
Do góry