reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aaa... czyli jak zasypiają Nasze maleństwa

Kuba spi w bawełnianych pajacach.....
On wiekszosc nocy spi odkryty, wiec nie chce zeby plecki albo stopki zmarzly....
 
reklama
Ja się chciałam pochwalić małym sukcesem. Alicja zasnęła wczoraj u siebie w łóżeczku, ja położyłam się na swoim łóżku i patrzyłam. Bez żadnego głaskania i śpiewania. Mała wstała raz popatrzyła tylko czy jestem i znowu się położyła. Zasnęła w ciągu 10 minut. Po raz pierwszy przespała całą noc tzn. do 5:30 bez pobudki i to w swoim łóżku:szok::szok::szok:. Dla mnie to taki szok, że aż uwierzyć nie mogę. Idę za ciosem i dziś robimy powtórkę. Jak wstałam do niej o 3 to spała z nogami na poduszce:-D, ale jej nie przekładałam tylko wyciągnęłam kocyk i przykryłam i tak do rana.
Alicja też śpi w pajacyku, albo body i śpioszkach. Strasznie się wykopuje i raczej śpi odkryta niż pod kołderką. Mam nadzieję, że nie marznie...
 
Anusia ogromniaste gratulacje dla ciebie ;-) i Alicji

Erys spi w body+2 czesciowa pizamka, lub tylko pizamka. Tez sie czesto odkrywa, co zrobic :sorry2:
 
Anusia super!!!!! oby juz tak zostalo ;-):tak::-)

Nikodem spi albo w pajacach bawelnianych albo body z dlugim rekawem i na to spiworek ale wtedy júz nie przykrywam kolderka :tak:

Dziewczyny ile godzin wasze dzieciaczki spia w ciagu dnia????
Bo nikodem od dwoch dni niechce mi spac w dzien :no: a tak ladnie zawsze spiochal po obiadku 2 godzinki a czasami 3 ale od dwoch dni za chiny ludowe niechce.

Jezeli chodzi o nocne spanko to Nikodem sam zasypia w lozeczku tak o 20.00 i spi do 7.00 albo 8.00 rana ;-)w porywach do 8.30 albo 9.00 ale to bardzo rzadko.
 
anusia no to gratulacje dla ciebie za wytrwalosc i dla Alicji:tak::-D:-)mamnadzieje ze to nie bylo jednorazowe i juz tak pozostanie:tak:
sami Emilka spiocha tylko raz dziennie i tak przewaznie miedzy 12-13 jak nie padnie przed 12 to smigamy na spacerek i potem zaraz chyc do lozeczka i ladnie spi ok 2 godz:tak:czasem chce tez miedzy 17-18 ale nienklade jej i przetrzymuje tak do 19.15:tak:
 
u nas jest roznie, 1-2 drzemek w ciagu dnia, dzis np. spal od 11-14 - czyli dosc dlugo, zazwyczaj spi kolo 1-2h przed polodniej i ewentulanie z godzinke, poltorej kolo 17. dzis spal tylko raz i tak tez sie czesto zdarza
a wieczorem to chodzi spac miedzy 19:00 a 20:30 i spi (uwaga) do 5:30-6:30 rano (niestety)
 
Basia śpi przeważnie w pajacach-takiej dwuczęściowej piżamki jeszcze nie mamy:sorry2: Ona też cały czas się odkrywa, więc nie chciałabym żeby plecki czy nóżki były na wierzchu:no:
Jak ja Wam zazdroszczę tego spania dzieciaczków:tak: Basia nie przespała jeszcze ani jednej całej nocki, przynajmniej jedna pobudka musi być:dry: A ostatnio nawet więcej... O pobudkach koło 10 jak u Młodej M mogę tylko pomarzyć-mała wstaje między 5 a 6.30:szok: Drzemki są dwie (pierwsza koło 10-1,5 godziny, druga koło 15-ok. godziny) albo jedna porządna-2,5 godzinna. Jednym muszę się pochwalić-Basia chodzi spać o 19.30-20:tak::-):happy: A wieczór jest dla nas:happy::happy::happy::happy:
 
Dawid spi jak jest cieplutko to w pajacu pod kolderka, jak chlodniej to zakladam mu jeszcze pod pajaca bodziaka. Ta kolderka sluzy chyba tylko do zasypiania bo potem to moj spioch przez sen przekopuje cale lozeczko:-D

Dawid chodzi spac o 20:00 i spi bez pobudek do 8:00-9:00 (juz prawie tydzien tak mamy wczesniej budzil sie o 6:30-7:30). Drzemki ma dwie po poltorej godzinki, albo jedna 2- 2.5h.

ZAsypia sam wtulony w zajaczka, najlepiej gdy jest polmrok lub bardzo ciemno...
 
reklama
Do góry