reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC-pierwsze soczki,zupki obiadki...

u nas mleczko rano (od tygodnia to smakowe)potem dwa razy kaszka i jakiś serek ale przez dobrych kilka miesięcy mleka nietknęła

Ika kochana muszę to napisać i pisze tu bo tutaj sie zaczeło: kłaniam się, dygam i gnę w podziękwaniach za przepisik schabikowy no powiem tak PYCHA !!!!!!!!!!!!!
i po cichutku jeszcze że to pierwsza pieczeń w moim zyciu którą nie da sie przybić gwoździa ;-)jest mięciutka i kruchutka i smaczniutka
 
reklama
Renik przepisik na schab ja też już mam, ale brakuje mi odwagi, by go wypróbować, ale może po tym co napisałaś się skuszę...?
 
u nas mleczko rano (od tygodnia to smakowe)potem dwa razy kaszka i jakiś serek ale przez dobrych kilka miesięcy mleka nietknęła

Ika kochana muszę to napisać i pisze tu bo tutaj sie zaczeło: kłaniam się, dygam i gnę w podziękwaniach za przepisik schabikowy no powiem tak PYCHA !!!!!!!!!!!!!
i po cichutku jeszcze że to pierwsza pieczeń w moim zyciu którą nie da sie przybić gwoździa ;-)jest mięciutka i kruchutka i smaczniutka

Ale się cieszę razem z Tobą:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dmówiłam,że Ci wyjdzie:tak::tak::tak:Nam wyjątkowo sie nie udała,bo nie wiem dlaczego ale sie troszke kruszy przy krojeniu,za to smaczek pycha
 
To już wiem jaki cel dzisiaj po pracy obiorę ... sklep mięsny po schabika i bedzie pieczenie :-)

Dziewczynki a ja mam jeszcze pytanie .... któraś z Was kiedyś pisała, że jej maluszek nie chce pić z niekapka i kupiła butelkę z rurką ... jako że Dawid tez jest ten nie lubiący niekapka a najwyższy czas odstawić mu butelkę ... czy macie jakieś juz sprawdzone te kubki z rureczkami?? jaka firma najlepsza ?? itd :-)
 
Dziewczynki a ja mam jeszcze pytanie .... któraś z Was kiedyś pisała, że jej maluszek nie chce pić z niekapka i kupiła butelkę z rurką ... jako że Dawid tez jest ten nie lubiący niekapka a najwyższy czas odstawić mu butelkę ... czy macie jakieś juz sprawdzone te kubki z rureczkami?? jaka firma najlepsza ?? itd :-)
Dołączam sie do pytania!!! Marika tez nie toleruje niekapka :dry::-(tzn do zabawy jest super, ale do picia... :no:
 
Kapka tez juz testowaliśmy ... pierwsze podejscie było jak najbardziej czyms nowym dla Dawida i chetnie pił ... ale kolejne juz przerodziło się w zabawę i pełno herbatki na ziemi i wszedzie gdzie był ;-) ... pije chetnie z kubka normalnego ... ale nie zawsze mam czas pół godzinnego pomagania mu picia ;-)... a swoja droga fajnie wtedy siorbie bo zamiast normalnie pic to On tak jakby zlizywał językiem herbatę :-D
 
helol, Hania pije z kubka ze slomka na spacerach,poza domem.On jest firmy Campol Baby<nie pamietam jak sie to pisze>.Ja sobie go chwale,bo jest lekki,slomka jest miekka,mala wiec nie trzeba miec sily slonia zeby sie zaciagnac,mimo zakamarkow w nakretce ;latwo sie myje.A wyglada tak:
 
reklama
Do góry