reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC-pierwsze soczki,zupki obiadki...

u nas też jest ten sam, ale w kolorze blue (niebieskim), Kuba sam sobie z nim chodzi po dokmu, jesteśmy zadowoleni i polecamy...
 
reklama
Jakis miesiac temu kupiłam Julci kubek z dziubkiem(z obciazonym dnem) Pije sama!Od razu jej sie spodobał:tak: Oczywiscie jak juz zaspokoji pragnienie to chodzi i zaczyna rozlewac ale wtedy jej po prostu zabieram:-)Kubek jest pomaranczowy,firmy Canpol Babies..Kosztował bodajrze 10zł.Naprawde polecam,niekapek Aventu stoi na lodowce do dzis nie uzyty ani razu.Te niekapki to porazka..A mowili kiedys na TVN Style.ze sa przereklamowane i wcale nie takie zdrowe...A ja głupia dałam sie zwiesc reklamie i naciagnac,..
 
U nas niekapek sie sprawdza - ALA spokojnie z niego sobie pije a jak pójdzie sobie i rzuci kubek to się picie nie rozleje

Kubek z rurką jest też OK problem jest tylko jeden jak spadnie na podłoge to połowa picia jest na dywanie...

Najlepiej chyba dać Ali pić z zwykłego kubka napije się ile ma ochotę i nie szlaeje i nie tarasi i nie bawi się piciem
 
Najlepiej chyba dać Ali pić z zwykłego kubka napije się ile ma ochotę i nie szlaeje i nie tarasi i nie bawi się piciem

Ja mam podobne podejscie- Paula kilka razy dziennie dostaje pic z kubeczka (a raczej z wyprofilowanej filizanki). Z niekapka nie chciala pic a z butelki pije przy kazdym posilku, wiec przynajmniej dodatkowe picie jest "jak Bog przykazal" :tak:;-)
 
Do góry