reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC-pierwsze soczki,zupki obiadki...

Mon_ka a Ty karmisz Konradka piersią czy mieszankami?

Czemu tak się spieszycie z podawaniem czego innego niż mleczko dzieciaczkom :confused: (to pytanie do mamuś cycolących ;-) )

Milkshake mi te próbki przysłali... W szpitalu wypełniałam stosik jakiś ankiet i teraz przychodzą różne próbki :-)
 
reklama
Ines - ja czekam jak Nina skonczy 5 m-cy. wtedy zaczne powoli podawac jablko i marchewke.

Milkshake - ja tez wypelnialam w szpitalu ankiety i teraz mi przysylaja rozne probki

Agus - tak mysle, bo moje dziecko wyglada mi raczej na niejadka :tak: ale moze mnie milo zaskoczy :-)
 
Ja tez dostalam pare dni temu z Hippa i Nestle,jak wypelnialyscie ankiety po porodzie to chyba z nich przyszylaja te paczuszki.
 
Ines deserki i soczki daje ze względu na problem z kupkami, choć w moim przypadku to wszystko jedno czy daje jedzonka czy tylko pierś, tak czy siak robi kupkę co 6 dni. Ale podaje mu jabłuszka bo wiem jak je uwielbia :-)

Kurcze, pobyt w szpitalu pamiętam jak przez mgłe po moim "ciekawym" porodzie i sama nie wiem czy cos wypełniałam czy też nie :confused:
 
Ines ja Konradka karmie mleczkiem sztucznym. Nie miał jeszcze pełnych 4 miesięcy jak zaczęłam mu zagęszczac mleczko kaszką ryżową bo zjadał 210ml, ale mu mało i jadł co 3 godz. Teraz jak mu zagęszczam robi sobie nawet i do 6 godzin przerwy.

A te próbki tak jak dziewczyny piszą, w szpitalu wypełniałm pelno jakiś ankiet, nawet nie pamietam zabardzo co wypełniałam :baffled: no i teraz mi przysyłaja różne próbki :tak: :-)
 
No to widze zeprawie wszystkie dostajemy paczki ;-)

Dziewczyny ja mam do Was pytanie .... moze troche glupie , ale ...

kupilam soczek jablkowy Dawidkowi, teraz nie wiem tylko czy ja mam go podgrzewac ?? ... i czy deserki tez podgrzewac ?? ... bo ze zupki tak to wiem :happy: ... ale co z soczkami i deserkami ?:confused:
 
A ja te ankiety wyrzucilam do kosza. Zdenerwowaly mnie pytania o dochody i marke i rocznik samochodu. I nie dostalam paczki na wychodne i zadnych probek nie przysylaja.
Zreszta dostalam za to opr od administratorki (podobno mowila nam, zeby oddac- nawet niewypelnione, bo ona sie z tego rozlicza. Ale po cesarce niewiele do mnie docieralo).
 
Soczki i deserki tez trzeba podgrzewac,najlepiej zagotowac wode w czajniku wlac do nieduzego garczkai wlozyc na mimunete dwie soczek lub deserek .I juz bedzie cieplutke,tylko woda musi byc wrzaca,przynajmniej ja tak robie:)))
 
Dzieki Agus juz sobie poradzilam .. doszlam do wniosku ze podgrzeje :happy:

Niom i Dawidek dzisiaj wypil pierwsze dwie lyzeczki soczku jablkowego :-) .. z czego jedna wyladowala w buzi a druga na koszulce :-D;-) ... jutro kolejna porcja a pozniej deserek jablkowy :-)
 
reklama
Do góry