reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC-pierwsze soczki,zupki obiadki...

ja daje ze słoiczka bo to ekologiczne produkty ;-) ale czasem potre jabłuszko i też Olek zajada.

Dziś Olkowi dałam WINOGRONO. Zapatrzył się jak babcia obrywała wiogrona i musiałam mu dać. Kiedyś pił soczek winogronowy więc się nie bałam. Ugryzłam kawałek by miał miąsz, pestek nie było. Zajadał aż się trzesł, nawet się nie skrzywił przy pierwszym kęsie :-D wysysał soczek, a jak mu zabrałam to był płacz. :-D :-D :-D

A wieczorkiem strzelił kupkę (6 dzień bez kupki) i była takiej konsystencji gliny... :confused: trochę sie wystraszyłam. Ale pozniej walnął drugą i taka bardziej płynną. Może to przez te jedzonka... (sorka, za taki opis na forum o jedzonku)
 
reklama
Pewnie tak Milkshake,to mowisz,ze Twoj Olus taksie zajada:)))Bo ja dalam Oliwii deser Hipp marchwio jablkowy i tak sie krzywila jak nigdy chyba jej nie podchodzi ,wiec dziisaj sprobuje dac jej samo jabuszko:)))Moze to jej zasmakuje:)
 
A jeszcze mam pytanie odnosnie kaszek...bo niektore sa juz po skonczeniu 4 miesiaca i ciekawa jesem jak je sie podaje i czy sa one z mlekiem czy mozna je podac dzieciom z alergia a jezeli nie to czy w ogole jakies mozna???Wczoraj bylam na stronie NUTRICIA - Od
 
Cos mi sie stalo i nie wyswietlila sie pelna odpowiedz,wiec dokoncze...bylam na tej stornie bardzo fajna poleca i tam sa kaszki niby bezmleczne,ale co to znaczy???Jezeli sie orientujecie to prosze o odpowiedz...
 
Agus ale Olek się też krzywi, tylko te winogronko tak mu zasmakowało. Na marchewce z jabłkiem ma skręconą minkę, a na samych jabłuszkach to się krzywi przez pierwsze 3 gryzy.

Co do kaszek to też jestem ciekawa. Może to takie wodne..
 
Kaszki bezmleczne po prostu nie maja w skladzie mleka, dlatego moga je jesc alergicy. Ale robi sie je na mleku modyfikowanym, preparacie mlekozastepczym, lub mleku matki.
Na razie jadlam z jabkiem i brzoskwiniami- maja fajny smak i aromat, dosyc skutecznie "zabijaja" Nutramigen:tak:
 
JUz mi maz kupil bobo vita z bananami i dzwonilam do pediatry i moge dodawac do bebilonu.Ciekawe dzisiaj sprobuje...moze Oliwka przespi cala noc jak zje cos gesciejszego o ile bedzie chciala to jesc...bo teraz dalam jej jablko z bobo vity i krzywila sie,plula chyba jej nie podchodzi..no nic jutro zrobie kolejna probe...za to ja zjadlam prawie caly sloiczek;-)
 
Dziekujemy MILKSHAKE:)))Dokladnie milosnie obchodzi:)))Dostala dzisiaj misia z serduszkiem:))):-)
 
reklama
Oliwia juz sobie smacznie spi...jestesmy po kolacji dodalam do tego bebilonu kleik ryzowy(za pozwoleniem pediatry)i wypila prawie cala butle...chyba jej smakowalo bo napewno dzieki temu kliekowi mleko zmienilo torche smak...a jutro kolejna proba podania jabuszka mam nadzieje,ze jej w koncu posmakuje:)))
 
Do góry