reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aborcja i wyniki histopatologiczne

Dołączył(a)
24 Maj 2022
Postów
4
Chciałabym się Was poradzić. Na kontroli w 12 tygodniu dowiedziałam się, że u mojego maluszka przestało bić serduszko oraz rozwój zatrzymał się na 9 tygodniu. 3 tygodnie nosiłam mojego martwego dzieciaczka :( Niestety lekarz stwierdził, że jeśli do tej pory nie zaczął się proces poronny to nie ma na co czekać bo samo się już nie zacznie. Dostałam skierowanie na zabieg aborcji metodą próżniową (chyba tak to się nazywa). Bardzo długo czekałam na wyniki histopatologiczne. W końcu dostałam je e-mailem przez co jeszcze nie konsultowałam ich z lekarzem (wizyta dopiero za 2 tygodnie). W wynikach przeczytałam, że : ,, Część materiału z umiarkowanymi zmianami regresywnymi. Brak dowodów na złośliwość". Co to znaczy, że były umiarkowane zmiany regresywne? Czy któraś z Was miała taki wynik? Oczywiście porozmawiam o tym z lekarzem, ale do tego czasu zwariuje z niewiedzy dlatego proszę Was o poradę.
 
reklama
A możesz wrzucić całość wyniku? Czy tylko tyle masz?
Bo gdybym miała zgadywać to chodziłoby o regresję zmian rozrostowych endometrium, ale to tylko zgaduję.
 
Tylko tyle mam. Zabieg i wyniki robiłam w Niemczech. A co może znaczyć ta regresja zmian rozrostowych endometrium ? Mogło to mieć wpływ na to, że ciąża obumarła?
 
Ostatnia edycja:
Do góry