reklama

Abstynencja w ciąży...

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Sara92, 19 Kwiecień 2013.

 1. Sara92

  Sara92

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam Was serdecznie :-) wyszłam wczoraj ze szpitala i moja ginekolog podtrzymuje decyzję o abstynencji seksualnej do końca ciąży..żadnych pieszczot o orgazmie nawet nie wspomnę..Jestem w 27 tc i nie wiem jak sobie radzić z narastającym ciśnieniem i ogromną ochotą na sex..Czy któraś z Was ma ten sam problem co ja i radzi sobie z nim jakoś, że jest z tym lżej? Pozdrawiam :-)
   
 2. kasia-matiy

  kasia-matiy Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  po pierwsze, dlaczego ginekolog zabrania wam seksu? jakie są przeciwwskazania? rozumiem że z jakiś wzgledów bezpieczeństwa, ale żeby nawet się nie można było podotykać? nie kumam : Zaskoczony:
   
 3. reklama
 4. Sara92

  Sara92

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja ciąża od 19 tc jest zagrożona. Mała jest bardzo nisko i często bywam w szpitalu. Dotykać można, ale samo dotykanie aż takiej przyjemności nie sprawia bynajmniej mi chodzi mi o pieszczoty typu mineta i palcówka;) podniecenie wywołane pieszczotami może mi zaszkodzić, a więc pełna abstynencja ...
   
 5. noirel

  noirel Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ja obie ciąże mam w abstynencji przez niewydolność szyjki macicy,co Ci poradzić,bezpieczeństwo dziecka ważniejsze,a sex nadrobisz po porodzie,dasz radę! a pieszczoty też nie wskazane,bo rośnie ciśnienie,orgazm a to wywołuje skurcze
   
 6. bojąca

  bojąca Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  2
  ja również miałam abstynencje na sex i da się wytrzymać zwłaszcza że brakuje ci ok. 11 tyg aby byl donoszona dasz rade
   
 7. MartaH1985

  MartaH1985 Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja też mam abstynencję od 16 tc na sex i w ogóle...a od 24 tc na slodycze, cukier i różne przysmaki- mam cukrzycę ciężarnych, no odkąd jestem w ciąży to oczywiście alkoholu też nie piję...więc zero jakichkolwiek przyjemności...ale może niedługo się rozdwoję...:)
   
 8. citrus

  citrus Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Co jak co, ale określenia "mineta" i "palcówka" brzmią co najmniej niesmacznie i pasują raczej do nastolatki z gimnazjum, a nie ciężarnej kobiety. Jeśli lekarz zabrania współżycia, nie robi tego ze złośliwości, na litość boską.
   
 9. Sara92

  Sara92

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jak Ci nie odpowiada to tego nie czytaj - proste. A czy ja napisałam, że to złośliwość ;-)? Czytaj ze zrozumieniem albo się nie wypowiadaj.
   
 10. reklama
 11. Pyśka_:)

  Pyśka_:) Szczęśliwa :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Teraz nawet w gimnazjum chodzą dziewczyny z brzuszkami, więc wiesz :-)
   
 12. citrus

  citrus Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Trudno nie odpowiedzieć na coś tak wulgarnego, samo się prosi o komentarz.

  Skoro sama piszesz: "żadnych pieszczot o orgazmie nawet nie wspomnę.." i pytasz, jak mimo to sobie radzić, to coś tu jest nie tak. Może szklanka zimnej wody, skoro jasny zakaz od lekarza stanowi tak gigantyczny problem?
  Człowiek nie jest zwierzęciem, żeby jego seksualny popęd brał górę nad zdrowym rozsądkiem. Jeśli bierze... cóż, nie świadczy to najlepiej o człowieku, a już zwłaszcza o ciężarnej w zagrożonej ciąży.


  Pyśka
  , w podstawówkach też... :sorry:
   

Poleć forum