reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Acard

Paula33.

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
22 Pa藕dziernik 2020
Post贸w
251
Rozwi膮zania
0
Ja si臋 chyba wykoncze 馃槩
Pewnie dlatego 偶e to bardzo dziwna sytuacja, w terminie @ dosta艂am normalnego krwawienia, beta ujemna a nagle po dw贸ch tygodniach dostaje plamien i test wychodzi pozytywny.
Mia艂am bardzo podobno sytuacj臋 przy ci膮偶y pozamacicznej. M贸wi艂am im to. Ale teraz jest wa偶ny tylko covid... Jutro zapytam lekarza gdzie mam szuka膰 pomocy skoro na izb臋 przyj臋膰 nie mog臋 i艣膰 bo mog臋 mie膰 covid .
W niekt贸rych ci膮偶膮ch zdarza si臋 ze kobiety maj膮 normalnie miesi膮czk臋- coraz cz臋艣ciej si臋 o tym s艂yszy. A mo偶e w czasie @ mia艂a艣 plamienie implatacyjne i my艣la艂a艣 偶e to @,st膮d te偶 pozytywny test po 2 tygodniach

reklama

Paula33.

Do艂膮czy艂(a)
22 Pa藕dziernik 2020
Post贸w
251
Rozwi膮zania
0
W niekt贸rych ci膮偶膮ch zdarza si臋 ze kobiety maj膮 normalnie miesi膮czk臋- coraz cz臋艣ciej si臋 o tym s艂yszy. A mo偶e w czasie @ mia艂a艣 plamienie implatacyjne i my艣la艂a艣 偶e to @,st膮d te偶 pozytywny test po 2 tygodniach
Masakra, u mnie prywatnie wsz臋dzie przyjmuj膮 i nie czekaj膮 na 偶adne testy na covid

KatJak

Do艂膮czy艂(a)
14 Maj 2020
Post贸w
242
Rozwi膮zania
0
Te偶 tak my艣la艂am ale to by艂o krwawienie 5 dniowe. Poza tym ten test wyszed艂 by teraz wyra藕ny a wyszed艂 bardzo blady czyli niska beta.
Mam wra偶enie 偶e lekarze woleli by unika膰 takich trudnych pacjent贸w , najlepiej 偶eby to nie by艂 ich problem... Endokrynolog te偶 problemu nie widzi nigdzie. Ju偶 mam po prostu do艣膰 馃槩
Napisa艂am do niej teraz SMS czy mam odstawi膰 acard to napisa艂a a偶 jedno s艂owo "nie". Ona mi nie przepisze 偶adnych lek贸w podtrzymuj膮cych dopoki nie b臋dzie pewno艣ci 偶e ci膮偶a jest w macicy bo uwa偶a 偶e inaczej podtrzymywa艂a by co艣 co moze rozwija膰 si臋 poza macica.

Paula33.

Do艂膮czy艂(a)
22 Pa藕dziernik 2020
Post贸w
251
Rozwi膮zania
0
Dzwo艅 do swojego ginekologa i pytaj co masz robi膰. Ja jestem po 2 poronieniach w tym roku i te偶 w tym miesi膮cu zacz臋li艣my ponownie si臋 stara膰. Jutro powinnam dosta膰 @ a dzisiaj by艂am u pani ginekolog i te偶 przepisa艂a mi acard 75mg, duphaston, witaminy i witamin臋 D3 2000j. Test dzisiaj rano te偶 wyszed艂 mi negatywny a na USG wida膰 by艂o p臋cherzyk i cia艂ko 偶贸艂te. W poniedzia艂ek mam i艣膰 zrobi膰 bete a w weekend powt贸rzy膰 test ci膮偶owy. Pani ginekolog powiedzia艂a 偶e jakbym zacz臋艂a plami膰 to mam odstawi膰 acard.
Ja przy poronieniu odrazu dosta艂am krwotoku, nie mia艂am plamie艅 tylko mocno krwawi艂am. Zr贸b jutro hcg ale nie betahcg tylko same hcg i w sobot臋 te偶 zr贸b hcg. Je偶eli b臋dzie rosn膮膰 to znaczy 偶e z dzidzi膮 wszystko ok. Na betahcg czeka si臋 d艂u偶ej za wynikami ni偶 za samym hcg. Ja jak drugi raz w 8tc straci艂am dziecko to 偶eby si臋 upewni膰 przed 艂y偶eczkowaniem czy na pewno serduszko nie bije to robi艂am hcg dzie艅 po dniu i niestety spada艂o tak偶e wiedzia艂am 偶e nie ma ju偶 szans.

Paula33.

Do艂膮czy艂(a)
22 Pa藕dziernik 2020
Post贸w
251
Rozwi膮zania
0
Te偶 tak my艣la艂am ale to by艂o krwawienie 5 dniowe. Poza tym ten test wyszed艂 by teraz wyra藕ny a wyszed艂 bardzo blady czyli niska beta.
Mam wra偶enie 偶e lekarze woleli by unika膰 takich trudnych pacjent贸w , najlepiej 偶eby to nie by艂 ich problem... Endokrynolog te偶 problemu nie widzi nigdzie. Ju偶 mam po prostu do艣膰 馃槩
Napisa艂am do niej teraz SMS czy mam odstawi膰 acard to napisa艂a a偶 jedno s艂owo "nie". Ona mi nie przepisze 偶adnych lek贸w podtrzymuj膮cych dopoki nie b臋dzie pewno艣ci 偶e ci膮偶a jest w macicy bo uwa偶a 偶e inaczej podtrzymywa艂a by co艣 co moze rozwija膰 si臋 poza macica.
Mia艂am tak samo przy pierwszej mojej utraconej ci膮偶y. Moja by艂a pani ginekolog nie chcia艂a mi nic da膰 na podtrzymanie bo uzna艂a 偶e tam jeszcze nic nie ma!! Przy drugiej obumar艂ej ci膮偶y zmieni艂am pani膮 ginekolog i jak tylko test wyszed艂 mi pozytywny to odrazu dosta艂am leki na podtrzymanie i zwolnienie z pracy. A ta moja by艂a pani ginekolog nie chcia艂a da膰 zwolnienia ani mnie przyj膮膰 jak zadzwoni艂am 偶e krwawie!! Stwierdzi艂a 偶e my polki to tylko na zwolnienie by艣my chodzi艂y. Ja mam fizyczn膮 prac臋, ca艂e 8 godzin na nogach- bez mo偶liwo艣ci siedzenia, d藕wigam ci臋偶kie skrzynki z piwem, kartony z alkoholem itp. A wtedy jak poroni艂am to pracowa艂am po 12 godzin przez tego covida i w pracy zacz臋艂am krwawi膰!!

KatJak

Do艂膮czy艂(a)
14 Maj 2020
Post贸w
242
Rozwi膮zania
0
Ja przy poronieniu odrazu dosta艂am krwotoku, nie mia艂am plamie艅 tylko mocno krwawi艂am. Zr贸b jutro hcg ale nie betahcg tylko same hcg i w sobot臋 te偶 zr贸b hcg. Je偶eli b臋dzie rosn膮膰 to znaczy 偶e z dzidzi膮 wszystko ok. Na betahcg czeka si臋 d艂u偶ej za wynikami ni偶 za samym hcg. Ja jak drugi raz w 8tc straci艂am dziecko to 偶eby si臋 upewni膰 przed 艂y偶eczkowaniem czy na pewno serduszko nie bije to robi艂am hcg dzie艅 po dniu i niestety spada艂o tak偶e wiedzia艂am 偶e nie ma ju偶 szans.
Dzi臋kuj臋 馃槝 tak zrobi臋. Niestety nie mam nadzieji 偶e b臋dzie dobrze.馃槩

Paula33.

Do艂膮czy艂(a)
22 Pa藕dziernik 2020
Post贸w
251
Rozwi膮zania
0
Dzi臋kuj臋 馃槝 tak zrobi臋. Niestety nie mam nadzieji 偶e b臋dzie dobrze.馃槩
Nie martw si臋 na zapas bo to jeszcze gorzej dla dzidzi. W ostateczno艣ci mo偶esz jeszcze dzisiaj jecha膰 na pogotowie i musz膮 ci臋 przyj膮膰 jak powiesz 偶e jeste艣 w ci膮偶y i zacz臋艂a艣 plami膰. Czyta艂am na forum jak jedna z dziewczyn pisa艂a 偶e mia艂a w艂a艣nie plamienia na pocz膮tku ci膮偶y i pojecha艂a na pogotowie i ci膮偶臋 uda艂o si臋 uratowa膰! Tak偶e trzeba wierzy膰. Ja bym na twoim miejscu jecha艂a dzisiaj na pogotowie

Paula33.

Do艂膮czy艂(a)
22 Pa藕dziernik 2020
Post贸w
251
Rozwi膮zania
0
Nie martw si臋 na zapas bo to jeszcze gorzej dla dzidzi. W ostateczno艣ci mo偶esz jeszcze dzisiaj jecha膰 na pogotowie i musz膮 ci臋 przyj膮膰 jak powiesz 偶e jeste艣 w ci膮偶y i zacz臋艂a艣 plami膰. Czyta艂am na forum jak jedna z dziewczyn pisa艂a 偶e mia艂a w艂a艣nie plamienia na pocz膮tku ci膮偶y i pojecha艂a na pogotowie i ci膮偶臋 uda艂o si臋 uratowa膰! Tak偶e trzeba wierzy膰. Ja bym na twoim miejscu jecha艂a dzisiaj na pogotowie
Daj zna膰 czy pojecha艂a艣 na pogotowie czy czekasz do jutra i robisz hcg

reklama

Paula33.

Do艂膮czy艂(a)
22 Pa藕dziernik 2020
Post贸w
251
Rozwi膮zania
0
Czekam do jutra i b臋d臋 dzwoni膰 do lekarza.
Pami臋tam 偶e przy poronieniu te偶 mia艂am takie plamienia najpierw...
Ok. To daj zna膰 jutro co i jak. Trzymam kciuki. Zr贸b sobie rano jeszcze badanie hcg i powt贸rz w sobot臋. B臋dziesz mie膰 wyniki to b臋dziesz na 100% wiedzie膰 czy ro艣nie czy spada- lekarz ci tego nie powie