reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Acard

Ogolnie tez mi nie powiedIala do kiedy brac acard boje sie bo to moja 1 ciaza
Nie jestem lekarzem niestety, u każdej kobiety bierze się acard indywidualnie w zależności od przypadku. Ja mam zalecenia w razie ewentualnej ciąży do 34 tc brać acard.

Zadzwoń najlepiej I dopytaj. To ważne, żebyś wiedziała jak masz stosować leki. Na recepcie powinnaś również mieć napisane, jak dawkować.

Albo jak będziesz kupować w aptece to dopytaj farmaceuty.
 
reklama
Nie jestem lekarzem niestety, u każdej kobiety bierze się acard indywidualnie w zależności od przypadku. Ja mam zalecenia w razie ewentualnej ciąży do 34 tc brać acard.

Zadzwoń najlepiej I dopytaj. To ważne, żebyś wiedziała jak masz stosować leki. Na recepcie powinnaś również mieć napisane, jak dawkować.

Albo jak będziesz kupować w aptece to dopytaj farmaceuty.
Wizyte mam dopiero na karowej 21
 
O widzę że jesteś z okolic Warszawy że na karową jedziesz ? Do jakiego lekarza chodzisz ?
Ja mam zalecony acard z uwagi na mutacje MTHFR i ogólnie tak zapobiegawczo... Jak będę w ciąży również mam dostać heparynę ale ja jestem po 3 poronieniach.
 
O widzę że jesteś z okolic Warszawy że na karową jedziesz ? Do jakiego lekarza chodzisz ?
Ja mam zalecony acard z uwagi na mutacje MTHFR i ogólnie tak zapobiegawczo... Jak będę w ciąży również mam dostać heparynę ale ja jestem po 3 poronieniach.
Ogolnie mieszkam w pruszkowie jestem ogilnie pod opieka diabetologa takze ze wzgledu na cukrzyce i lekarka ginekolog mi na patologii ciazy przepisala acard
 
Cześć dziewczyny, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagłada ☺️ Jestem po 2 poronieniach jedno w 8 tyg w pazdzieniku 2020 z zabiegiem łyżeczkowania i drugie w lutym zaraz na początku samoistne 😩 mieszkam na codzień w Norwegii i tu trzeba poronic 3 razy żeby sprawdzili co jest nie tak.. pojechałam wiec do polski i umowilam się na prywatna wizytę u gin zrobiłam badania i wyszła mi mutacja MTHFR A1298C, wiec jem aktywny kwas foliowy Pani ginekolog kazała mi tez jeść Acard 150mg od pozytywnego testu ciążowego do 36tyg, i tak czytam na forum dużo dziewczyn ma dawkę 75mg.. i tak się zastanawiam czy ta moja dawka nie jest za duża ? Sama już nie wiem tym bardziej ze nie będę miała takiego kontaktu z ginekologiem w Polsce tylko tutaj.. może któraś z Was tez przyjmuje w dawcę 150mg ?
 
Hej. Ja mam obie mutacje MTHFR i jestem po 4 poronieniach. Też miałam zlecony acard 150 i to nie od pozytywnego testu tylko cały czas bo moja gin mówiła że to nadal dawka profilaktyczna. Potem gdy zaszłam w obecna ciążę dostałam heparynę i acard 75. Teraz znowu mi zwiększyli do 150 żeby poprawić przepływy. Sama za bardzo tego nie rozumiem.
 
Masakra 😫😫😫ja po dostaniu wyników wysłałam do gin i odpisała ze tylko acard wystarczy i nie musimy dołączać zastrzyków z heparyna.. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ✊🏻
 
Masakra 😫😫😫ja po dostaniu wyników wysłałam do gin i odpisała ze tylko acard wystarczy i nie musimy dołączać zastrzyków z heparyna.. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ✊🏻
Ponieważ te nasze mutacje nie są wskazaniem do heparyny :) ja zanim dostałam heparynę to brałam sam acard i niestety się nie udawało. Heparynę dostałam też profilaktycznie ze względu na historię poronień.
Ale znam dużo historii że sam acard pomagał więc trzymam kciuki ✊❤️✊
 
Hej dziewczyny. Ja biore caly zestaw acard plus neoparin ale od tego jakby wsztstkie dolegliwosci ciazowe z dnia na dzien mi minely...czy ktoras z Was tez tak miala?
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja biore caly zestaw acard plus neoparin ale od tego jakby wsztstkie dolegliwosci ciazowe z dnia na dzien mi minely...czy ktoras z Was tez tak miala?
 
Do góry