reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij Kochanie.....

No u Piotra wydłużył się czas snu:tak:
Zasypia o 21 i budzi sie na amku o 5, później o 8, byłabym okropna gdybym narzekała;-)
 
reklama
ja też nie mogę narzekać bo Daniel zasypia między 20 a 21 i budzi się przed 3, ok. 6 i 8-9 :tak:
 
:-)Moj zasypia 21-22 budzi sie 3-4 na amciu-amciu a potem budzi sie o 8 a je o 9 lezymy sobie jeszcze wtuleni az w koncu zawola jesc,....
aaaa i czasem ostatni posilek je o 19 ....:-) wstaje raz nie narzekam rowniez ;-)
 
Co do spania to już nasze maluchy nie są takie małe i jak śpią teraz ubrane/przykryte wasze maluszki ????????????????????????????????
 
U nas body krótki rękawek i śpiworek bez rękawków :)

U nas też spiworek bez rekawów on jest taki jakiś w sumie cienki i spioszki cieniutkie z dlugim rekawem ale spiworek mam do 70 cm wiec zostana same spioszki-pizamki i kolderka gorzej jak sie poodkrywa ale juz wiosna to nie tak zle hehe a w leci pewnie beda body krotki rekaw i kolderka ;-)
 
reklama
U nas też spiworek bez rekawów on jest taki jakiś w sumie cienki i spioszki cieniutkie z dlugim rekawem ale spiworek mam do 70 cm wiec zostana same spioszki-pizamki i kolderka gorzej jak sie poodkrywa ale juz wiosna to nie tak zle hehe a w leci pewnie beda body krotki rekaw i kolderka ;-)

No u nas też taki baaardzo cieniutki śpiworek, grubości pieluszki.
 
Do góry