reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

Dziewczyny nie dam rady nadrobić tego wątku. Wszystkim mamusiom kwietniowym ktrórym dzidzie już przesypiają nocki gratulujemy, a tym które chodzą niewyspane współczucia i oby szybko się to zmieniło!!!!

Karolcia (odpukać) przesypia od jakiegoś czasu nocki i rzadko zdarzy się żeby się obudziła, a jeśli się obudzi to marudzi chwilkę i zasypia (nawet do niej nie ide).
 
reklama
Słuchajcie dzisiaj "cud nad Odrą" ;-) Po południowej drzemce Natalka sie obudziła,zapłakała, ale jakoś dalej poszła spać, tak mi sie zdawało, bo nie chciałam kusić losu i nie zaglądałam ;-) Nie wiem czy leżała, czy spała, ale po półgodzinie oderwała mnie od komputera przeraźliwy, piskliwy rechot :-D Normalnie padłam z wrażenia, pobiegłam do niej, a ona sie smieje i smoczka mi oddaje, że koniec spania :szok: :-D
Widzicie, wystarczy sie na forum poskarżyć na swoje dzieci, a one już sie poprawiają, "w tym szaleństwie jest metoda" :-D
Joaśka WSPÓŁCZUCIA!!! Trzymam kciuki za dzisiejszą nockę!!! :tak:
 
a ja dzisiaj pierwszy raz polozylam mala bez cyca (kaszka byla jakos strasznie pozno ...) i tak jak przypuszczalam nie bylo z tym problemu :) ale nie wiem czy zostawie ten stan rzeczy ... jakos nie moge sie przekonac do rezygnacji z cyca :)

noce mala przesypia zazwyczaj bez pobudek ale jezeli jakas sie zdazy to wystarczy podanie spoczka :)
 
Ja nie karmię Natalki od wielkiego poniedziałku, zapomniałam sie pochwalić i tez czasami jakoś mi z tym dziwnie, a i ona czasami mnie za bluzke ciągnie, ale powoli sie przyzwyczajam do tej mysli...smutno troche
Ale mam inny problem, zaczełam jej dawać mleko mod. bebiko 3 i dostała liszaje od tego, na brzuszku, odkryłam, że od tego, bo odstawiałm i złagodniały i co teraz??
 
margarett a dlaczego dajesz jej to mleko ? bo ja prawde mowiac wcale nie bralam takiej opcji pod uwage ... zamiast cyca inne posilki stale ...
 
Margaret Antos tez dostał uczulenia od Bebiko. Ja mleko mod daje mu raz dziennie rano a wieczorkiem na kolacje kaszkę.
Joaśka faktycznie pobudki co 1,5 to juz postęp;-) oj Biedulko!!
 
joaska czyli dzisiaj bedzie lepiej moze co 2 h pobudka ?
trzymaj sie ... to przejdzie ... mowie to jako matka z doswiadczeniem ...
pamietacie jak nie moglysmy sie doczekac az przejda te okropne kolki ? a teraz zadna z nas juz pewnie nie pamieta co to :)
 
Joaska to juz lepiej jak pobudki co 1,5h.
margarett ja mojej Dominice podawałam bebiko1 bebiko2 i do teraz nie ma żadnego po nim uczulenia.
Ale jest teraz problem bo nie chce mleka tylko kaszki mleczno-ryżowe jada 2 razy dziennie.
 
reklama
U nas znow 2 pobudki w nocy. Jedna okolo 24-1 w nocy bo smoczus wypadnie i nie moze sama znalezc a druga tak nad rnem 5-6 wtedy Maja dostaje wody albo cycusia. Bo my nadal jedziemy na piersi bo Maja nadal nie trawi zadnego mleka i zadnych kaszek mlecznych, jedynie co zje to jogurcik albo serek.
 
Do góry