reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

reklama
u nas za to gorzej:-( Natalka sie budzi w nocy i nie daje sie uspokoic, dopiero jak ją do siebie weźmiemy to cisza jest, a i czasami musi sie powiercić, nawet do godziny :-( :szok: Kurcze jak próbowałam ja przetrzymac w łóżeczku, bu usnęła, to wrzask był aż do histeri, a wiecie, na upartego pozwolic na to o 4 rano.....sasiedzi mnie zaraz do opieki podadzą, bo takich mam sasiadów, (pamiętacie jak juz chcieli mnie raz zgłosić, jak Natalka mała 3 miesiace..."bo dziecko płacze" ?) :tak: :-(
 
Margarett a moze faktycznie Natalka ma za dużo wrażen w ciagu dnia? z tymi sąsiadami to trzeba uważać;-) dopiero by było.
 
U nas pobudka o 6-6.30:-p. Ale wieczorem mały chodzi spać o 19.30, więc wieczór mamy cały dla siebie:happy::cool2:. Próbowalam kłaść go później, miałam nadzieję, że pośpi dłużej, ale nic z tego:baffled:. W dzień jedna drzemka, ostatnio od 12.00.
Margarett - chyba faktycznie lepiej brać małą do siegie do łóżka, niż mieć na głowie opiekę i sąsiadów, którzy myślą nie wiadomo co;-).
 
U nas nocka nieciekawa.Chyba lewe czwórki się ruszyły bo mały budził się albo płakał przez sen.Skończyło się na podaniu czopka w środku nocy.Ja chyba coś przeczuwałam bo jeszcze wieczorem mówiłam do męża,że Victor ma chyba lekką gorączkę.
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie:-) No wiec i ja tak myślę, że lepiej ją brac i nie miec kłopotów, ale jak długo? Ja chce sie wyspać!!!!!!
Ale w sumie niech sie teraz Maciuś martwi ;-) Wyjeżdżam w poniedziałek na tydzień do koleżanki :-) SAMA!!!! :-D To sie wreszcie wyspię:-D :tak: Będę sie martwic jak wróce :-D
 
reklama
Do góry