reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

A Inguchowi przeszło:-) - usypia bez problemu i śpi 1,5 do 3 godzin w dzień:szok:. Tylko muszę jej powiedzieć, że idzie poleżeć, żeby odpocząć a nie, że idzie spać:-). Oczywiście to Jacek wpadł na tomałe oszustwo:tak:

Dziś przerobiłam jej łóżeczko na tapczanik - to w ramach przygotowań do odstawienia pampersa - będzie mogła sobie sama wstawać na siusiu:tak:A poza tym ja już nie mam siły jej wyciągać zza szczebelków a tak to tylko ją wezmę za rączkę:-)

Ciekawa jestem jak dziś wieczorem pójdzie zasypianie:confused: - czy bez tych szczebelków nie przyjdzie jej do głowy uciekanie:baffled:
 
reklama
Ciekawa jestem jak dziś wieczorem pójdzie zasypianie:confused: - czy bez tych szczebelków nie przyjdzie jej do głowy uciekanie:baffled:


tez sie tego obawialam ale obylo sie bez problemow ... do tego stopnia ze mala nie wychodzila z lozeczka dopoki jej nie pozwolilismy ... teraz po kilku miesiacach jest juz inaczej ... ale na szczescie niezbyt czesto znajduje ja w zabawkach zamiast w lozeczku ;-)
 
Idzia - dokładnie tak, jak piszesz:tak:
Pełen luzik - Inguch nie wyszedł na krok z łóżeczka pomimo, że zasnęła dopiero po ponad 30 minutach (zorientowałam się, że nie śpi, jak poszłam po coś na górę, bo leżała grzeczniutko:tak:)
 
My tez juz zrobilismy małemu łózko z łózeczka, jest dobrze, szybko się przyzwyczaił i lepiej zasypia. na noc go jeszcze asekurujemy , kładziemy na podłoge stara kołdrę, pare razy spadł ale naewt się nie obudził i spal dalej. co do spania w dzień to mały spi zwykle ok 2 h ale czasem zdarza mu sie i 3h. w nocy róznie chodzi spac ostatnio po 22 ! masakra.
 
no masakra wybiega się na dworze, ledwo do domu wraca a w domu nowe siły w niego wstepuja. wcześniej o 21 już smacznie spał, a teraz caraz później. czasem brak mi sił. Mam nadzieje ze przyjma go do złobka w czwartek lista przyjetych. Jak bedzie wstawał o 5 rano to może zacznie chodzic spac wcześniej:)
 
No właśnie :(
Mam nadzieję, że na jesień jej znowu wróci na 21.

A co do żłobka, to niestety, nie ma znaczenia, o której Jagoda wstaje i tak chodzi spać tak samo. Tyle, że np ok 18 robi sie marudna. Ale po kąpieli odzyskuje całą energię.
Az strach kąpać ;-)
 
U nas tez spanie miedzy 21 a 22 nieraz nawet pozniej.Co do spania w dzien to Victor nieraz wychodzi(tez ma tapczanik z lozeczka zrobiony) ale pobawi sie pobawi i przewaznie sap pojdzie spac.Ale poduchy caly czas klade dla zasady.
Tyle,ze musze w koncu siebie pochwalic bo wycofalam mleko z 6 rano.Teraz pije w ciagu dnia ale nad ranem juz nie :-)oczywiscie Jacek mnie zmotywowal hehe
 
joaska to moze kapcie ja wczesniej ?
wiem ze niektorzy ludzie tak maja ze po kapieli sie pobudzaja ... mojej malej to na szczescie obojetne ... ale jestem pewna ze gdybym jej odpuscila dzienne spanie to wieczorem byl by spokoj ...

my mamy u malej zdjete 2 sczzebelki od bardzo dlugiego czasu a lozko na wieksze zmienimy dopiero po przeprowadze czyli za rok ...

a jezeli chodzi o spadanie z lozka to moj michal do tej pory to robi ... i wcale sie nie budzi ... dlategopodciagnelismy dywan pod lozko zeby nie spal na golej podlodze :)
 
reklama
Masio śpi juz ponad 2 h nie chce się obudzic. wyszalał się dzis w basenie na balkonie i odpoczywa. a ja juz nie wiem co ze soba zrobic. mąz zaraz wraca z pracy to na spacerek pójdziemy. jak mały wstanie oczywiście:)
 
Do góry