reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

Idziu - zazwyczaj ją kąpię ok 19. Zresztą i tak siedzi na dworze do tej pory, szczególnie teraz, jak jest ciepło. I tak mi się wydaje, że to wcześnie.
Czy nie? Bo ja ostatnio sie juz gubię z tym moim dzieckiem.


a ja juz nie wiem co ze soba zrobic.
Beti77 - ja tam bym wiedziała. Strasznie mi brakuje takich chwil, więc zazdroszczę.
 
reklama
Mojemu Inguchowi, też się przesunęło zasypianie a właściwie to ja jej przesunęłam:tak: Kładę ją ok.22 po to, żebyśmy sobie pospały do 9 rano:-):-):-)
 
u nas tez pora wstawania nie za bardzo zalezy od pory usniecia ... a czasmi to jest nawet tak ze im pozniej sie polozy tym wczesniej wstanie ... u michala tez widzialam taka zaleznosc :)
 
No i u nas godziny spania sie przesuneły, Antos hodzi spać o 21, spi do 8 rano, a w dzien w sumie jak zawsze codziennie od 12 do 2 drzemka:tak: ae nie dziwie mu sie bo długo jest widno więc moglismy zapomniec o zasypianiu dziecka o 19:-)
Asiu i jak ze spaniem Ingi? Mam nadzieje ze fascynacja trwa:-)
 
Zazdroszczę! Julek jak idzie spać o 21 to pobudka o 6. Więc dajemy mu posiedzieć do 22 i wtedy do 7 możemy pospać. W dzień też min 2 godz śpi. Staram się go budzic jak chce dłużej. Ale wybudzić go jest trudno. No i nie zawsze mogę, bo np karmię Jacka, albo mały ma problemy brzuszkowe i nie mam szans walczyć z budzeniem Julka z pół godziny.
 
reklama
No i u nas godziny spania sie przesuneły, Antos hodzi spać o 21, spi do 8 rano, a w dzien w sumie jak zawsze codziennie od 12 do 2 drzemka:tak: ae nie dziwie mu sie bo długo jest widno więc moglismy zapomniec o zasypianiu dziecka o 19:-)
Asiu i jak ze spaniem Ingi? Mam nadzieje ze fascynacja trwa:-)

My mamy rolety więc i w dzień jej nockę robimy jak ma spać:-)
A fascynacja jeszcze nie minęła - w tej chwili woli spać u siebie niż z nami - ale luuuzik:tak: Tylko niestety nad ranem - tak od 5 - budzi się co godzina na "piciu" i muszę do niej latać, co jest bardzo wkurzające:wściekła/y: Zanim zdążę na dobre usnąć po jednym piciu, ona woła już o następne:wściekła/y:
 
Do góry