reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

reklama
:tak: Tylko niestety nad ranem - tak od 5 - budzi się co godzina na "piciu" i muszę do niej latać, co jest bardzo wkurzające:wściekła/y: Zanim zdążę na dobre usnąć po jednym piciu, ona woła już o następne:wściekła/y:
A nie możesz jej gdzieś pod ręką zostawić? Nie napije się sama?

Magdalena Ty dzielna KObieta jesteś:tak::tak:
Hmmm :confused: Nie rozumiem? To do mnie było? Z jakiej racji?
 
A nie możesz jej gdzieś pod ręką zostawić? Nie napije się sama?

No właśnie nie:no: A w ogóle to ona w nocy wypija kilka:szok: kubków, więc przy moim łóżku stoi dzbanek z przygotowanym piciem i ja po opróżnieniu napełniam niekapek przed następnym zawołaniem:baffled:
A dzięki temu, że tyle pije, zaczęła zużywać TRZY:szok: pieluchy na noc:szok: Ja zbankrutuję:wściekła/y: Muszę ją szybko odzwyczaić od pieluch - czekam tylko na zamówione prześcieradełka i zobaczymy. Trenerek na razie nie zamówiłam bo mam uzasadnione obawy, że będą jej spadały z pupy:baffled:
 
Asiun zeby nie sklamac to Magda pokazywala mi te trenerki i one byly z regulacja, mialy chyba z dwa zatrzaski. Ale nie dam sobie reki odciac :-)
 
No ja parę dni temu kupiłam Inguchowi kostium plażowy dwuczęściowy w rozmiarze 92 - już jej w tym rozmiarze ubrań nie kupuję, bo raczej są za małe ale biorąc pod uwagę, że jest chudziutka stwierdziłam, że kostium powinien być dobry. No i co? No i kicha:zawstydzona/y: Góra owszem ok ale majtki to ze dwa rozmiary ZA DUŻE:szok::szok::szok: W ogóle się nie trzymają - mama kupiła taką specjalną szeroką gumkę i będziemy je ratować. Ale już widzę, że starczą jej na jakieś trzy sezony co najmniej:-(
Dlatego teraz boję jej się kupić znowu za duże majty - bo prawda jest taka, ze te które ma (bielizna) w rozmiarze 92 i 98 nosi pod spodnie i jakoś to jest ale jak były upały i miała chodzić w samych majteczkach to kończyło się na chodzeniu z gołą pupą bo jej po prostu spadały:zawstydzona/y:
 
Asiun zeby nie sklamac to Magda pokazywala mi te trenerki i one byly z regulacja, mialy chyba z dwa zatrzaski. Ale nie dam sobie reki odciac :-)
Trenerki nie mają regulacji. Chyba, że poprzez ściągnięcie gumki. To pieluszki i otulacze są regulowane.
Produkty tej firmy można dostać w Endo (np w Arkadii). Tam możesz je zobaczyć, czy któryś rozmiar trenerków ci pasuje.
Poza tym na ochronę materaca polecam sfilcowany wełniany koc. Wystarczy jakiś stary koc (ale wełniany) wygotować raz czy kilka razy. Jak się dobrze sfilcuje to chroni materac, a oddycha (lepsza wersja niż cerata).
 
reklama
Asiun co do rozmiaru majtek i spodni to mamy to samo. majteczki kupimy najmniejsze S i co niektore sa dobre ale wiekszosc za duza. Ale jak bylam u rodzicow to sklepie byly takie majtki dla dzieci gdzie gumka nie byla polaczona, tylko trzeba bylo samemu ja sciagnac na tyle cm ile chcemy, fajna sprawa. Tylko nie pamietam jakiej to firmy bylo :-(
 
Do góry